Hra věží

Hra věží - Dan O´Malley | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dan O´Malley
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra věží.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hra věží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan O´Malley. Číst Hra věží Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Milá Ty, tělo, které nosíš, patřívalo mně." Myfanwy Thomasová se probouzí uprostřed jakéhosi londýnského parku, obklopena mrtvými těly, které mají na rukou gumové rukavice, a nemá ani tušení, kdo je a co tady dělá. Jediným vodítkem je jí dopis, který drží v ruce. Pokud má odhalit svou identitu a zjistit, kdo jí usiluje o život, nezbývá jí než se řídit pokyny, které jí zanechalo její dřívější Já. Ty ji zavedou do Šachovnicové skupiny, supertajné britské agentury pro boj s nadpřirozenými hrozbami, v níž zastává vysoké postavení věže. Začíná hra o život, hra, během níž se Myfanwy setká s bytostí ve čtyřech různých tělech, se ženou, která prochází lidskými sny, i s děsivými Roubovači. To vše a mnohem víc můžete ve svižně a vtipně napsaném literárním debutu Daniela O'Malleye najít i vy.


...ha Hra věží Přidat komentář. Arev122 ... Hra: Magic Towers Solitaire - Online hry zdarma - NejHry ... ... . 14.08.2019. Jedná se o pěkně napsanou knihu s prvky sci-fi. ... Hra věží book. Read 6,533 reviews from the world's largest community for readers. Milá Ty,tělo, které nosíš, patřívalo mně. Myfanwy Thomasová se pro... Vysvětlení pohybů dámou, věží, střelcem a jezdcem. Další lekce šachu. Vysvětlení pohybů dámou, věží, střelcem a jezdcem. ... Jak hrát šachy 4 - dáma, věž, s ... Jak Hrát Šachy - Pravidla a Prvních 7 Kroků - Chess.com ... . ... Jak hrát šachy 4 - dáma, věž, střelec, jezdec ... Logická hra Super D je ideálním řešením, jak se dobře a přitom nenáročně rozptýlit ve chvilkách nudy či stresu. Skákejte s veselou krychlí po dřevěné věži, sbírejte klíče k uzamčeným dveřím a bonusové předměty a nekompromisně likvidujte své protivníky, kteří se vás snaží připravit o život. MrWeeCz (před 6 rok...SOUVISEJÍCÍ KNIHY