Krycí jména

Krycí jména - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krycí jména.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krycí jména ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Krycí jména Online je nyní tak snadné!

POPIS


Původní česká hra autora Vlaadi Chvátila, která sbírá úspěchy po celém světě. Vítěz nejprestižnějšího světového ocenění Spiel des Jahres 2016 a dalších světových cen. Nejlepší párty hra historie dle celosvětové herní databáze Boardgamegeek.com. Hlavní špión řekne: "Vlna 2". Najdete ta dvě správná slova, která vám pomohou k vítězství?Skrytou identitu všech 25 agentů znají jen hlavní špióni. Ostatní hráči znají agenty pouze pod jejich KRYCÍMI JMÉNY. Týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů. Hlavní špióni předkládají jednoslovné indicie pro skupinu slov zobrazených na stole. Spoluhráči se pokoušejí uhodnout slova své barvy a vyhnout se slovům patřícím soupeři. Opravdový profesionál nikdy nekontaktuje nájemného vraha. KRYCÍ JMÉNA: skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy.


...deskovka Krycí jména od firmy Mindok je nenáročná strategie pro všechny, kteří mají rádi zábavu se slovy ... Krycí jména - stolní hra - YouTube ... . Cílem hráčů je uhádnout přesné pozice svých agentů, kteří jsou na hracím plánku rozmístěni pod svými neutrálními krycími jmény. Krycí jména, nejlépe hodnocená párty hra roku 2016. Dva týmy soupeřů (2-8 hráčů) se spolu utkají v rychlém a zábavném souboji myslí. Krycí jména je párty hra pro 2-8 hráčů. Zahrajte si na agenty jako v americkém filmu a rozšiřte svou slo ... Krycí jména - stolní hra - YouTube ... . Krycí jména je párty hra pro 2-8 hráčů. Zahrajte si na agenty jako v americkém filmu a rozšiřte svou slovní zásobu i logické myšlení. Vhodné od 10 let. Zahrajte si na agenty jako v americkém filmu a rozšiřte svou slovní zásobu i logické myšl Hra Krycí jména: Duet funguje tak, že kartička s rozmístěním agentů je oboustranná a každý ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY