Alergie a astma: V těhotenství, prevence v dětství

Alergie a astma: V těhotenství, prevence v dětství - Jiří Novák, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Novák,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Alergie a astma: V těhotenství, prevence v dětství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Alergie a astma: V těhotenství, prevence v dětství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Novák,. Číst Alergie a astma: V těhotenství, prevence v dětství Online je nyní tak snadné!

POPIS


První část knihy pojednává o přístupu k astmatu v graviditě na základě metodiky, vypracované pracovní skupinou Národního institutu zdraví v Bethesdě. Předkládá doporučení pro léčbu dlouhodobou i pro zvládání akutních stavů. Týká se i dalších onemocnění, která mají podstatný vliv na zhoršení astmatu v těhotenství, je uveden i návod přípravy astmatiček k porodu. Druhá část se věnuje prevenci alergie a astmatu. Vychází ze zahraničních konsenzů, jsou doplněny další nové po-znatky. Opatření primární prevence by měla být uskutečněna již v průběhu gravidity a plynule přecházet do čas-ných údobí života dítěte, je uvedena prevence sekundární i terciární. Texty vychází z medicíny založené na důkazech. Pomohou alergologům, pneumologům, praktikům pro děti i dospělé, dermatologům, gynekologům, lékařům ORL, ale i lékařům dalších odborností lépe se v problematice orientovat a zajistit péči odpovídající současným poznatkům.


...a astma v těhotenství prevence v dětství v těhotenství prevence v dětství ... Alergie a astma - Městská knihovna v Praze ... . nezůstávejte na půli cesty. ALVESCO ® Reference:1. Newman S et al. Respir Med 2006;100:375-384 2. Cohen et al. Eur Respir J 2008;31(6):1213-1220 Zkrácená informace o přípravku Alvesco: Název přípravku: Alvesco 160 Inhaler. Podtitul: v těhotenství, prevence v dětství Odborná publikace zabývající se problematikou alergie a průduškového astmatu v těhotenství spolu s prevencí alergie astmatu dětí. První část knihy pojednává o přístupu k astmatu v ... Alergie a astma v ... Alergie, astma | Srovnanicen.cz ... . První část knihy pojednává o přístupu k astmatu v ... Alergie a astma v těhotenství, prevence v dětství. Novotná Bronislava, ... Se stoupajícím nárůstem alergie a astmatu v populaci bude také stoupat počet těhotných žen trpícími těmito chorobami a jejich dětí, které budou v riziku jejich vzniku. Předkláda...SOUVISEJÍCÍ KNIHY