Somatologie: Pracovní sešit pro střední zdravotnické školy

Somatologie: Pracovní sešit pro střední zdravotnické školy - Milena Hradová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milena Hradová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Somatologie: Pracovní sešit pro střední zdravotnické školy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Somatologie: Pracovní sešit pro střední zdravotnické školy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Hradová,. Číst Somatologie: Pracovní sešit pro střední zdravotnické školy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pracovní sešit navazuje na učebnici Somatologie pro střední zdravotnické školy. Slouží k procvičení, doplnění a upřesnění probírané látky a k ověření jejího pochopení a osvojení. Použití pracovního sešitu při výuce pomáhá vyučujícímu zajímavou formu oživit vzdělávací proces a podat teoretické informace přitažlivým způsobem. Společně s učebnicí somatologie tvoří didaktický soubor vhodný k výuce tohoto předmětu.


... sešit navazuje na učebnici Somatologie pro střední zdravotnické školy ... Somatologie - Pracovní sešit pro střední zdravotní školy ... ... . Slouží k procvičení, doplnění a upřesnění probírané látky a k ověření jejího pochopení a osvojení. Pracovní sešit navazuje na učebnici Somatologie pro střední zdravotnické školy. Slouží k procvičení, doplnění a upřesnění probírané látky a k ověření jejího pochopení a osvojení. Somatologie: Učebnice pro střední zdravotnické školy; Autor: Markéta Křivánková, Milena Hradová; Nakladatelství: Grada; ISBN: 9788024729886 Podtitul: Pracovní sešit pro střední zdravotnické školy, 2., doplněné vydání Druhé vydání pracovního sešitu navazujícího na ... Somatologie: Učebnice pro střední zdravotnické školy ... ... ., doplněné vydání Druhé vydání pracovního sešitu navazujícího na učebnici Somatologie pro střední zdravotnické školy je určeno žákům SZŠ a zdravotnických lyceí. Podnázev: Pracovní sešit pro střední zdravotnick...SOUVISEJÍCÍ KNIHY