Ottův atlas výletní trasy Česká republika: Největší turistický průvodce s QR kódy

Ottův atlas výletní trasy Česká republika: Největší turistický průvodce s QR kódy - Ivo Paulík, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivo Paulík,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ottův atlas výletní trasy Česká republika: Největší turistický průvodce s QR kódy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ottův atlas výletní trasy Česká republika: Největší turistický průvodce s QR kódy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Paulík,. Číst Ottův atlas výletní trasy Česká republika: Největší turistický průvodce s QR kódy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Unikátní vydání Ottova atlasu turistických tras se zaměřuje na nejkrásnější a nejzajímavější místa Čech, Moravy a Slezska včetně pohraničí, s přesahem do okolních zemí. Průvodce je na základě geografického klíče rozdělen do 12 oblastí, u každé se nabízí více než 20 atraktivních pěších a cyklistických výletů s popisem nejvýznamnějších přírodních a historických památek. Výletní trasy jsou navrženy tak, aby začínaly a končily v místech s dobrou návazností hromadné dopravy a případné občerstvení. Trasy jsou přehledně označeny a rozděleny podle náročnosti do čtyř stupňů a u každé je doplněn graf, z něhož je patrné celkové převýšení, všichni turisté si tak budou moci zvolit trasu, která nejlépe odpovídá jejich aktuálním možnostem. Každá trasa je opatřena stručnou charakteristikou výletu a popisem povrchu cesty, u cyklistických tras je vždy doporučen i vhodný typ kola. O památkách a zajímavostech včetně užitečných kontaktů a odkazů se stručně dočtete na konci každé trasy. Součástí výletů je také tip, na jehož základě si trasu můžete upravit dle vlastních přání či potřeb. Podrobná mapka zobrazuje vždy příslušný úsek, trasa je v něm barevně zvýrazněna. Přiložené fotografie dokládají atmosféru kraje a zachycují nejzajímavější cíle výletu. Zároveň kniha obsahuje QR kódy, které vám v pohodlí domova umožní načíst údaje o každé trase do vaší navigace či chytrého telefonu. Stačí si stáhnout gpx soubor, pomocí něhož se na svých výletech necháte vést.


...í turistický průvodce s QR kódy. autor neuveden ... Ottův atlas výletní trasy Česká republika - knihkupectví ... ... . Info: Ottovo nakladatelství, 2016 (1.) - váz., 512 str. ... Recenze produktu Ottův atlas: Výletní trasy - Česká republika. ... Napsat recenzi. Ottův atlas: Výletní trasy - Česká republika 5 Další pěkný podklad pro výlety. Úvod Cestování Průvodce Průvodce České republiky Ottův atlas výletní trasy Česká republika. Ottův atlas výletní trasy Česká republika. Největší turistický průvodce s QR kódy. Cena ... Ottův atlas výletní trasy Česká republika: Nejvetší ... ... . Největší turistický průvodce s QR kódy. Cena v prodejně: ... Ottův atlas výletní trasy Česká republika: Největší turistický průvodce s QR kódy Kniha měsíce - Ottův atlas: Výletní trasy Česká republika Počasí již výletům skvěle nahrává, ovšem plánování vhodné trasy může být někdy poměrně tvrdý oříšek. Mapa kni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY