Hřiby - Hřibovité houby našich lesů: Kapesní atlas

Hřiby - Hřibovité houby našich lesů: Kapesní atlas - Michal Mikšík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Mikšík
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hřiby - Hřibovité houby našich lesů: Kapesní atlas.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hřiby - Hřibovité houby našich lesů: Kapesní atlas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Mikšík. Číst Hřiby - Hřibovité houby našich lesů: Kapesní atlas Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obsažný praktický atlas se věnuje výhradně hřibovitým houbám, které se v přírodě sbírají nejvíce a někdy je obtížné je od sebe správně odlišit. Hřiby nejsou jen praváci, suchohřiby nebo křemenáče. Existuje jich celá řada - některé jsou nejen krásné na pohled, ale i velice chutné, jiné sice hezky vypadají, ale ve smaženici byste si na nich nepochutnali. Praktická příručka s mnoha názornými fotografiemi, kterou napsal zkušený český mykolog a uznávaný odborník, vás naučí, jak se stát mistrem v určování hřibů.


...atlas hub online s popisem - Fotografie zvířat a fotky přírody - www ... Jedovaté houby - iDNES.cz ... .Naturfoto.cz Hřiby - Hřibovité houby našich lesů: Kapesní atlas. Michal Mikšík ... Hřiby - Hřibovité houby našich lesů Autor: Mikšík, Michal Nakladatel: Universum EAN: 9788076174658 ISBN: 978-80-7617-465-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 11 × 17 cm Hřiby kapesní atlas: Hřibovité houby našich lesů Obsažný praktický atlas se věnuje výhradně hřibovitým houbám, které se v přírodě sbírají nejvíce a někdy je obtížné je od sebe správně odlišit. Hřiby kapesní atlas: Hřibovité houby našich lesů z kategorie akc ... Houbaření - Naše jedovaté hřiby ... . Hřiby kapesní atlas: Hřibovité houby našich lesů z kategorie akce, kultura a zábava, knihy, media, hobby, sport a další, tištěné knihy, naučné a odborné, přírodní a technické vědy, přírodní vědy, Živá příroda, koupíte výhodně přes Chci.cz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY