Bouří prokletá

Bouří prokletá - Patricia Briggs | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Patricia Briggs
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bouří prokletá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bouří prokletá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patricia Briggs. Číst Bouří prokletá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jmenuji se Mercedes Athena Thompsonová Hauptmanová a jsem automechanička. A kojotí měňavkyně… A družka alfy vlkodlačí Smečky columbijského poříčí. Přesto by mě nic z toho nedostalo do maléru, kdybych před několika měsíci na mostě nepřevzala odpovědnost za bezpečí všech osob žijících na našem území. V tu chvíli mi to tak připadalo správné. Mělo to zahrnovat jenom hon na vražedné gobliny, zombie kozy a občas nějakého trolla. Místo toho začal být náš domov brán jako neutrální území, místo, kde mohou lidé bezpečně jednat s fae. Skutečnost je ale taková, že nic a nikdo není v bezpečí. A zatímco se generálové a politici pouštějí do křížku s faeskými Šedými pány, blíží se bouře a její jméno je Smrt.


...ouří prokletá Přidat komentář. Kačí137 ... Editions of Storm Cursed by Patricia Briggs ... . 07. května. Každý díl této série mám přečtený minimálně 10x a tento poslední už určitě 4x. ... Bouří prokletá book. Read 2,156 reviews from the world's largest community for readers. V nejnovějším pokračování série, která se dostala na první místo ... České tajemno: Prokletá hrobka CZ. České tajemno: Prokletá hrobka CZ. Skip navigation Sign in. ... Zázrak v bouř ... Bouří prokletá - Patricia Briggs | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Skip navigation Sign in. ... Zázrak v bouři / Miracle In The Storm (TV film) (2010) - Duration: 52:01. Prokletá nejen bouří jejíž jméno je Smrt. Na území Smečky columbijského poříčí to začíná páchnout černou magií. Začne to z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY