Úvod do vizuální kultury

Úvod do vizuální kultury - Nicholas Mirzoeff | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Nicholas Mirzoeff
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Úvod do vizuální kultury.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úvod do vizuální kultury ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicholas Mirzoeff. Číst Úvod do vizuální kultury Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha pomáhá čtenáři porozumět proměnám funkce obrazu v moderní společnosti, především pak ukazuje její transformaci po nástupu nových zobrazovacích médií, jako je fotografie, film a televize či nejnověji počítačová prostředí a internet. Mirzoeffova široká analýza kultury obrazu začíná definicí klasického perspektivního 9zobrazování a směřuje k technologickým způsobům tvorby obrazů, přičemž se zastavuje u zásadních témat - např. zkoumá otázku reprezentace, vizualizace, tělesnosti, kolonizace obrazu a obrazem, simulaci (alternativní) skutečnosti, možnosti vytvoření obrazové (mediální) ikony či počátky globalizace kultury obrazu. Kniha je psaná velmi vstřícnou formou a je vhodná jak pro studenty vizuální kultury a médií, tak také pro každého čtenáře, který chce dnešní mediální a obrazovou společnost lépe chápat.


...o vizuální kultura, jak se vyvíjela a jakým způsobem nás každodenně ovlivňuje? Kniha s názvem Úvod do vizuální kultury slibuje, že o této problematice pojedná přehledně a srozumitelně a vytvoří základ pro další prohlubování vědomostí v této oblasti ... Úvod do vizuálnej kultúry stredoveku | Filozofická fakulta ... . Autor Nicholas Mitzoeff, profesor, zabývající se médii, kulturou a komunikací, je autorem celé řady ... Úvod do vizuální kultury book. Read 7 reviews from the world's largest community for readers. Kniha pomáhá čtenáři porozumět proměnám funkce obrazu v mod... Úvod do vizuální kultury . Nicolas Mirzoeff; Nicolas Mirzoeff . 0,0 . Sledovať autora . Umenie Manažment a biznis. Všetky knihy autora ... Úvod do vizuální kultury | KNIHCENTRUM.cz ... . Read 7 reviews from the world's largest community for readers. Kniha pomáhá čtenáři porozumět proměnám funkce obrazu v mod... Úvod do vizuální kultury . Nicolas Mirzoeff; Nicolas Mirzoeff . 0,0 . Sledovať autora . Umenie Manažment a biznis. Všetky knihy autora . Academia. Vydavateľstvo Academia. Edícia Vizuální studia. Kniha pomáhá čtenáři porozumět proměnám funkce obrazu v moderní spole...SOUVISEJÍCÍ KNIHY