Evangelium lesní moudrosti: Duchovní odkaz zakladatele skautingu Ernesta Thompsona Setona

Evangelium lesní moudrosti: Duchovní odkaz zakladatele skautingu Ernesta Thompsona Setona - Pavel Hošek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Hošek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Evangelium lesní moudrosti: Duchovní odkaz zakladatele skautingu Ernesta Thompsona Setona.pdf


Chcete si knihu přečíst?Evangelium lesní moudrosti: Duchovní odkaz zakladatele skautingu Ernesta Thompsona Setona ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Hošek. Číst Evangelium lesní moudrosti: Duchovní odkaz zakladatele skautingu Ernesta Thompsona Setona Online je nyní tak snadné!

POPIS


Americký spisovatel E. T. Seton je známý jako spoluzakladatel skautského hnutí a hnutí lesní moudrosti, ale také jako autor dobrodružných knih pro mládež (zejména slavných románů Dva divoši a Rolf zálesák). Mnozí jej znají jako autora povídek z prostředí divoké přírody, jejichž hlavními postavami jsou zvířata (Děti divočiny, Divoké děti pustin, Král vlků atd.). Méně známý je Seton jako filosof a duchovní učitel. Přitom základním východiskem jeho celoživotního díla byla svébytná duchovní filosofie, ke které v průběhu svého myšlenkového zrání dospěl. Předávání a šíření tohoto učení se postupně stalo jeho životním posláním. Kniha Evangelium lesní moudrosti je věnována právě Setonově pozoruhodné duchovní filosofii.


...lium lesní moudrosti: Duchovní odkaz zakladatele skautingu Ernesta Thompsona Setona Pavel Hošek Nakladatel: Centrum pro studium demokracie a kultury 2019 Duchovní odkaz zakladatele skautingu Ernesta Thompsona Setona ... lesní moudrost - Náboženský infoservis ... . ... Kniha Evangelium lesní moudrosti je věnována právě Setonově pozoruhodné duchovní filosofii. Známý autor Pavel Hošek, religionista a teolog, napsal další knihu, která se dívá novýma očima na klasické autory. ... Evangelium podle Ernesta Thompsona Setona. Zobrazit. Evangelium lesní moudrosti (Hošek Pavel) - Americký spisovatel E. T. Seton je známý jako spoluzakladatel skautského hnutí a hnutí lesní moudrosti, ale ... Evangelium lesní moudrosti : duchovní odkaz zakladatele ... ... . ... Evangelium podle Ernesta Thompsona Setona. Zobrazit. Evangelium lesní moudrosti (Hošek Pavel) - Americký spisovatel E. T. Seton je známý jako spoluzakladatel skautského hnutí a hnutí lesní moudrosti, ale také jako autor dobrodružných knih pro mládež (zejména slavných románů Dva divoši a Rolf zálesák). Mnozí jej znají jako autora povídek z prostředí divoké přírody, jejichž hlav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY