Carcassonne: Základní hra

Carcassonne: Základní hra - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Carcassonne: Základní hra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Carcassonne: Základní hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Carcassonne: Základní hra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedna z celosvětově nejoblíbenějších stolních her. Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do měst a klášterů, aby hledali štěstí kolem města Carcassonne. Vzhled krajiny je v jejich rukou a strategické rozmístění družiníků, ať už sedláků, lupičů, mnichů nebo rytířů, určuje cestu k úspěchu. Hráči vykládají jeden po druhém karty s motivem krajiny. Vznikají cesty, města, louky a kláštery, na které mohou hráči umístit své figurky, aby sbírali body. Body se započítávají jak v průběhu hry, tak na jejím konci, a proto je vítěz znám až po konečném sčítání.


...y informace o produktu Stolní hra Mindok Carcassonne Základní hra, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mindok Carcassonne Základní hra ... Carcassonne: Základní hra | Knihy Dobrovský ... . Carcassonne je herní klasika o stavění města a jeho okolí. Hra Carcassonne má neuvěřitelnou spoustu rozšíření takže je jasné že minimálně jedno si každý k základní hře koupí. Hra Carcassonne je nenáročná a naučí se jí i děti takže je i ideální rodinná hra. Carcassonne základní hra. Carcassonne je moderní desková hra pro 2 až 6 hráčů. Základ je velice jednoduchý, doporučený věk pro hraní je 8 let (ale zvl ... Carcassonne - základní hra | Hrajeme.cz ... . Carcassonne základní hra. Carcassonne je moderní desková hra pro 2 až 6 hráčů. Základ je velice jednoduchý, doporučený věk pro hraní je 8 let (ale zvládnou to i mladší, nebo lze pořídit verzi určenou dětem). Začíná se s vyloženou kartou ve středu stolu. Každý hráč si vylosuje náhodné políčko, které musí ve ......SOUVISEJÍCÍ KNIHY