Muž noci

Muž noci - Petr Prouza | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Prouza
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž noci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Prouza. Číst Muž noci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Temný příběh podivného nájemného vraha Stano Dziuby zvaného Čoko a jeho neslitovné působenítvoří základní vypravěčskou linku románu odvíjející se v prostředí kriminálního podsvětí i policie. Osudově pronikne do života zdánlivě lehkomyslného překladatele Martina Litery, který se náhodně stal svědkem vyřizování účtů v cizojazyčném gangu a Čoko dostane objednávku na jeho likvidaci. Souběžně se postupně odkrývá komplikovaný a překvapivě nejednoznačný osobní život čtyřiačtyřicetiletého Martina Litery s tragikomicky nepovedenými manželstvími, netradičními poměry s vdanými ženami a začínajícím zvláštním vztahem k nakladatelské redaktorce o generaci mladší. Důležitou postavou románu je i Martinův strýc Lukáš Litera, který se řadu let živil jako hotelový noční recepční a nyní si užívá vlastně zázračnou vysokou rentu. Už zcela nečekaně ho v jeho letech zasáhne láska, jejíž zrod je dlouho skryt za tajemně motivovanými vpravdě výstředními erotickými praktikami. Přitažlivý, rušný děj románu směřuje k překvapivým rozuzlením, které přinášejí radost i zmar, tak, jak tomu bývá i v každodenním životě.


... to YouTube by Supraphon Muž na kraji noci · Jablkoň Vykolejená ℗ 2016 Galén, spol ... KOSMAJ: Muž iz groba, mobilnim, zove ženu svake noći! ... . s r.o. Released on: 2016-11-25 Auto-generated by YouTube. Prije dvije noći muž je htjeo da me baci sa balkona… živimo na 11-om spratu solitera. Ovo mi je drugi brak i mislila sam da gore od prvog muža ne mogu da nađem, ali ova 3 mjeseca koliko sam sada u braku gora su mi od 15 godina koliko sam patila u prvom. Muž na radnici 3 Byt VHSRip Cz Šárka Křížová ... Mendelssohn-Bartholdy : Koncert ... Muž na kraji noci - YouTube ... . Muž na radnici 3 Byt VHSRip Cz Šárka Křížová ... Mendelssohn-Bartholdy : Koncert pro housle a orchestr e moll, Hebridy, Sen noci svatojánské ... Muž Elle Dvornik: Od popucalih živaca i besanih noći do radosti Tako sam ponosan na svoju predivnu suprugu Ellu Dvornik i presretan što vam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY