Jak na muže: Příručka rafinované a moudré ženy

Jak na muže: Příručka rafinované a moudré ženy - Regina Swoboda | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Regina Swoboda
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na muže: Příručka rafinované a moudré ženy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak na muže: Příručka rafinované a moudré ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Regina Swoboda. Číst Jak na muže: Příručka rafinované a moudré ženy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mnoho žen je zklamáno tím, že muži nenaplňují jejich očekávání. A muži jsou zase frustrovaní, protože pravděpodobně nikdy nic neudělají správně a ženy je sekýrují. S touto knížkou to můžete změnit! Autorka popisuje nejčastější konfliktní situace mezi muži a ženami a nabízí jejich snadná řešení. Vychází z přesvědčení, že klíčem k úspěšnému vztahu je návrat žen k ženskosti, přirozené ženské energii, která oproti mužskému principu boje a neústupnosti staví na síle porozumění, důvěry a komunikace. Zároveň zdůrazňuje, že pokud se ženy cítí dobře samy se sebou, pak lépe jednají i s muži a jejich ženská energie může ve vztahu působit blahodárně. Pro svobodné ženy knížka nabízí tipy, jak zvýšit svou atraktivnost a snáze potkat či získat muže svých snů, a všechny ženy se pak dozvědí, jak mít aktivní a naplněné partnerství, v němž nechybí ani humor. Společný život tak bude potěšením - pro vás i pro něho!


...vejte knihu Jak na muže - Příručka rafinované a moudré ženy v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Jak na muže - Příručka rafinované a moudré ženy - Swoboda ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Jak na muže Ženy jsou zklamány tím, že muži nenaplňují jejich očekávání. A mužům připadá, že nic neudělají správně. Autorka ukazuje, že klíčem k úspěšnému vztahu je návrat... A mužům připadá, že nic neudělají správně. Autorka ukazuje, že klíčem k úspěšnému vztahu je návrat žen k ženskosti, která staví na síle ... Jak na muže - Příručka rafinované a moudré ženy - Regina ... ... . Autorka ukazuje, že klíčem k úspěšnému vztahu je návrat žen k ženskosti, která staví na síle porozumění. Zdůrazňuje, že žena se musí cítit dobře sama se sebou, aby jednala lépe i s mužem. Věnuje se i nezadaným ženám. (příručka rafinované a moudré ženy) Příručka rafinované. a mo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY