Florence a Giles

Florence a Giles - John Harding | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Harding
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Florence a Giles.pdf


Chcete si knihu přečíst?Florence a Giles ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Harding. Číst Florence a Giles Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rok 1891. Nová Anglie. Dvanáctiletá sirota Florence a její mladší bratr Giles, které jejich lhostejný poručník zanechal svému osudu, se toulají po chodbách chátrajícího novoanglického sídla. Po náhlé násilné smrti jejich guvernantky však přijíždí nová učitelka a začínají se dít podivné věci. Florence je přesvědčená, že musí za každou cenu zachránit bratříčka před mocným zlým duchem… Florence a Giles je mrazivou poctou románu Utažení šroubu od Henryho Jamese, se stejně skvěle vystavěným příběhem a velmi podmanivým vypravěčem, přesněji vypravěčkou: malá, předčasně vyspělá Florence je tajuplnou a znepokojivou postavou, která s vámi zaručeně zůstane ještě dlouho po dočtení poslední stránky. John Harding je autorem bestselleru What We Did On Our Holiday a dvou dalších vysoce ceněných románů. V současnosti píše do Daily Mail.


... & Giles by John Harding is a tale of isolation, fear, madness and risen spirits ... Florence Giles (1892-1985) - Find A Grave Memorial ... . It is simultaneously a classic ghost story and a modern psychological thriller, with a truly unique narrator. What at first seems to be a fairly standard story of a lonely child living a secluded life in a haunted house soon turns into an intriguing ... Florence and Giles is a gothic novel written from the view of an 11 year old girl who cooped up in an old estate finds her escape in the unused library. There she spends hours reading and educating herself as well as developing her ... Florence Giles - Address, Phone, Email, and More (107 ... ... . There she spends hours reading and educating herself as well as developing her own vernacular, while minding her younger brother of whom she is very fond of. FREE Background Report & Reputation ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY