Java 7: učebnice objektové architektury pro začátečníky

Java 7: učebnice objektové architektury pro začátečníky - Rudolf Pecinovský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Pecinovský
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Java 7: učebnice objektové architektury pro začátečníky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Java 7: učebnice objektové architektury pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Pecinovský. Číst Java 7: učebnice objektové architektury pro začátečníky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je třetím vydáním populární učebnice programování, která je na našem trhu zcela ojedinělá. Na rozdíl od ostatních učebnic, které se soustředí na výuku syntaxe jazyka a práce s knihovnami, se tato kniha soustředí především na výklad architektonických konstrukcí. Neučí čtenáře kódovat, ale snaží se jej naučit, jak programy navrhovat. Učí jej, jak má při programování myslet. Kniha je sice primárně určena začátečníkům, ale ohlasy na předchozí vydání ukázaly, že v ní najdou poučení i zkušení programátoři. Tato kniha je první, která ukazuje, že objektově orientované programování přináší především jiný způsob myšlení. Kniha vznikla na základě dlouholetých autorových zkušeností se školením profesionálních programátorů, výukou programování na univerzitě i vedením žákovských programátorských kroužků. Autor v ní uvádí čtenáře krok za krokem do tajů objektově orientovaného programování a ukazuje mu, jak možnosti této moderní technologie co nejlépe využít a kde si dát naopak pozor na její úskalí.


...ce objektové architektury pro začátečníky) Předmětná hesla Java 7 (programovací jazyk) Objektově orientované jazyky Objektově orientované programování ... Java 8: Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé ... ... ... Java 7 učebnice objektové architektury pro začátečníky Rudolf Pecinovský Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 jako svou 4971. publikaci Odborní ... Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé najdete zde. Oproti předchozím verzím je v těchto knihách kladen ještě větší důraz na to, aby se studenti naučili především zásady návrhu správné architektury ... Java 7 Rudolf Pecinovsky - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Oproti předchozím verzím je v těchto knihách kladen ještě větší důraz na to, aby se studenti naučili především zásady návrhu správné architektury, protože vlastní kódování stále více přebírají nejrůznější generátory kódu. Java 7: učebnice objektové architektury pro začátečníky Rudolf Pecinovský Nakladatel: Grada 2012 6 Java 7 - učebnice objektové architektury pro za...SOUVISEJÍCÍ KNIHY