Fridolína, Antonína a malá Mína

Fridolína, Antonína a malá Mína - Eva Volfová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Volfová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fridolína, Antonína a malá Mína.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fridolína, Antonína a malá Mína ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Volfová. Číst Fridolína, Antonína a malá Mína Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdopak se to probouzí pod peřinou, když malé děti spí nebo jsou ve školce? Věřte nebo nevěřte, tady v tom domě hospodaří tři malé panenky. Každá je jiná a všechny si rády hrají. A víte, kdo se o ně stará? No přece kočka Míca… Něžná a legrační knížka pro nejmenší čtenáře je nenápadným pokračováním Kočičky z kávové pěny. Věnovali jsme ji všem dětem, které baví vyšívat nebo šít, a zvláště těm, které mají rády malé látkové panenky.


...na, Antonína a malá Mína Autor: Volfová, Eva Nakladatel: Baobab EAN: 9788075150981 ISBN: 978-80-7515-098-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 36 stran, česky Rozměry: 17 × 17 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Fridolína, Antonína a malá Mína — Academia ... . vydání) Fridolína, Antonína a malá Mína, nová vyšívaná knížka od Eva Volfová Máma je kočka a holky jsou panenky a myši se připravují na malé velké představení — žádná velká dramata se neodehrají... FRIDOLÍNA, ANTONÍNA A MALÁ MÍNA Eva Volfová. Autorská kniha Evy Volfové poeticky navazuje na její úspěšný debut Kočička z kávové pěny, v níž se opuštěné kotě při hledání ... Fridolína, Antonína a malá Mína - Eva Volfová | KOSMAS.cz ... ... ... FRIDOLÍNA, ANTONÍNA A MALÁ MÍNA Eva Volfová. Autorská kniha Evy Volfové poeticky navazuje na její úspěšný debut Kočička z kávové pěny, v níž se opuštěné kotě při hledání domova toulalo světem sešitým z hebkých hadříků...SOUVISEJÍCÍ KNIHY