Green Arrow 4: Město pod hvězdou

Green Arrow 4: Město pod hvězdou - Juan Ferreyra, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Juan Ferreyra,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Green Arrow 4: Město pod hvězdou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Green Arrow 4: Město pod hvězdou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juan Ferreyra,. Číst Green Arrow 4: Město pod hvězdou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seattle čelí nejhorší sérii krizí, jakou pamatuje. Z nebe padají letadla, obrovské budovy se řítí k zemi a městem se šíří požár. Počet obětí stále stoupá a obyvatel se zmocňuje panika. Ve středu toho všeho je tajemná skupina, která tento chaos vyvolává: Devátý kruh. A mají Green Arrowa přímo na mušce. Green Arrow zformuje skupinu superhrdinských záchranářů. Pomáhá mu nezdolná Black Canary a bystrozraká Red Arrow. Jenže Seattle je v plamenech. Může Ollie se svým týmem město zachránit a vyřídit Devátý kruh jednou provždy? Nebo snad Devátý kruh své divoké řádění úspěšně završí a konečně zničí Seattle i Green Arrowa? Ikonické superduo se znovu setkává a má zlo na mušce, to vše v komiksu GREEN ARROW 4: MĚSTO POD HVĚZDOU! Tento svazek ze série bombastických příběhů Znovuzrození hrdinů DC představuje v sáze smaragdového střelce zlomový okamžik. Přináší vám jej scenárista BENJAMIN PERCY (Teen Titans) a kreslíři JUAN FERREYRA (New Suicide Squad), ELEONORA CARLINIOVÁ (Batgirl) a MIRKA ANDOLFOVÁ (DC Comics: Bombshells). Obsahuje sešity GREEN ARROW č. 18–25.


...reen Arrow 4 - Město pod hvězdou - Benjamin Percy ... Green Arrow 4: Město pod hvězdou - Percy Benjamin | Knihy ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Green Arrow 4 - Město pod hvězdou - Benjamin Percy . Hodnocení produktu: 0%. Seattle čelí nejhorší sérii krizí, jakou pamatuje. Z nebe padají letadla, obrovské budovy se řít ... KOMIKSY | Green Arrow 04: Město pod hvězdou | Funtastic.sk ... ... . Z nebe padají letadla, obrovské budovy se řítí k zemi a městem se šíří požár. Počet obětí stále stoupá a obyvatel se zmocňuje... Green Arrow 4: Město pod hvězdou 2019; všech 7 knih autora. Kniha Green Arrow 4: Město pod hvězdou je v. Přečtených: 13x: Knihotéce: 6x: Chystám se číst: 4x: Chci si koupit: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Green Arrow 4: Město pod hvězdou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY