Pedagogika, andragogika a multikulturalita

Pedagogika, andragogika a multikulturalita - Jaroslav Balvín | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Balvín
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pedagogika, andragogika a multikulturalita.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pedagogika, andragogika a multikulturalita ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Balvín. Číst Pedagogika, andragogika a multikulturalita Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor doc. PhDr. Jaroslav Balvín, CSc., se ve své monografii Pedagogika, andragogika a multikulturalita zabývá vědecky zdůvodněným rozlišením multikulturality, interkulturality a plurality. Originální je pohled na vztah pedagogiky, andragogiky a multikulturality. Vědecko-pedagogický charakter je doplněn autorovými fotografiemi, které mají vysokou výpovědní uměleckou hodnotu a zobrazují kulturní souvislosti života Romů. Výzkumná stránka publikace je zastoupena analýzou textů studentů, vyvolaných hrami italského specialisty Duccia Demetria, jejich názorů a emocionálního přístupu k sociální etice a její praktické realizaci v pomáhajících profesích.


...MLUVA Pedagogika, multikulturalita a andragogika O vztahu pedagogiky, multikulturality a andragogiky Každá ze jmenovaných vědních disciplín, uvedených na začátku a na konci našeho nadpisu, má svůj vlastní předmět sledování, své metody zk oumání, metody didaktické práce při výuce ... Third ELOA Conference - Ljubljana 2012 - Home - 3rd ELOA ... ... . Autor doc. PhDr. Jaroslav Balvín, CSc., se ve své monografii Pedagogika, andragogika a multikulturalita zabývá vědecky zdůvodněným rozlišením multikulturality, interkulturality a plurality. Originální je pohled na vztah pedagogiky, andragogiky a multikulturality. Kniha: Pedagogika, andragogika a multikulturalita (Jaroslav Balvín). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Autor doc. PhDr. Jaroslav Balvín, CSc., se ve své monografii Pedagogika, andragogika ... Pedagogika ... . Originální je pohled na vztah pedagogiky, andragogiky a multikulturality. Kniha: Pedagogika, andragogika a multikulturalita (Jaroslav Balvín). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Autor doc. PhDr. Jaroslav Balvín, CSc., se ve své monografii Pedagogika, andragogika a multikul...SOUVISEJÍCÍ KNIHY