Hráč s myšlenkami

Hráč s myšlenkami - Peter Härtling | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Härtling
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hráč s myšlenkami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hráč s myšlenkami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Härtling. Číst Hráč s myšlenkami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Starý, nemocný, osaměle žijící architekt Johann Wenger si po úrazu, který ho uvězní v bytě a upoutá na invalidní vozík, trpce uvědomuje svou bezmoc a závislost na druhých. Oporou v jeho fyzickém, ale i psychickém stavu je mu mladý lékař dr. Mailänder, s nímž se krátce předtím seznámil a spřátelil, lékařova žena a šestiletá dcerka. Paralelně s vnějším světem se ale Wenger oddává také něčemu, co nazývá hrou s myšlenkami. V duchu si totiž vybavuje to, co tvoří páteř jeho života: vzpomínky na dětství a mládí, na začátky odborné činnosti, na vzory a také zneklidňující představy o budoucnosti světa. Myšlenky a vzpomínky v duchu píše osobnostem, jež ho formovaly. A právě tato korespondence umožňuje čtenáři nenásilně vplout do života starého muže, který nezná sebelítost ani sentimentalitu.


...ihu Hráč s myšlenkami od Peter Härtling na Martinus ... Plné hry s průměrnou kvalitou - Alík.cz ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Hráč s myšlenkami Autor: Härtling, Peter Nakladatel: Univerzita Palackého EAN: 9788024452982 ISBN: 978-80-244-5298-2 Originál: Der Gedankenspieler Překlad: Topolská, Lucy Popis: 1× kniha, brožovaná, 198 stran, česky Rozměry: 11,4 × 19 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Hráč s myšlenkami Ostatní 1. vydání, ... Hráč s myšlenkami - Peter Hartling | Knihy Dobrovský ... . vydání) Hráč s myšlenkami Ostatní 1. vydání, 2018, 198 stran, ISBN 978-80-244-5298-2 Hráč s myšlenkami. Peter Hartling. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Starý, nemocný, osaměle žijící architekt Johann Wenger si po úrazu, který ho uvězní v bytě a upoutá na invalidní vozík, trpce uvědomuje svou bezmoc a z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY