Hněv bohů: Kronika Cartera Kanea 2.

Hněv bohů: Kronika Cartera Kanea 2. - Rick Riordan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rick Riordan
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hněv bohů: Kronika Cartera Kanea 2..pdf


Chcete si knihu přečíst?Hněv bohů: Kronika Cartera Kanea 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rick Riordan. Číst Hněv bohů: Kronika Cartera Kanea 2. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Život Cartera Kanea a jeho sestry Sadie se převrátil naruby. Odhalili totiž tajemství své rodiny.Sourozencům Kaneovým koluje v žilách krev pradávných faraonů. Mimo to zdědili talent starých egyptských mágů. Paráda? Kdepak! Všechna ta zaklínadla, která se teprve učí ovládat, sotva stačí na to, aby se ubránili zákeřným protivníkům, nestvůrám, nebezpečným mágům a rozzlobeným egyptským bohům… Navíc se v kouzelné říši duatu pomalu probírá k životu ten nejhrozivější soupeř: had Apop, který chce nastolit věčnou vládu chaosu. Carter a Sadie musí najít tři části kouzelného svitku, který probudí boha slunce Rea, a objevit, kde se starý bůh vlastně ukrývá. Na záchranu světa zbývá jenom několik dní a čas se už začal odpočítávat…Druhý díl trilogie úspěšného amerického spisovatele Ricka Riordana (autora Percyho Jacksona) navazuje na předchozí díl Kronika Cartera Kanea - Rudá pyramida.


...ivot Cartera Kanea a jeho sestry Sadie se převrátil naruby ... RC Review: Kroniky Cartera Kanea - Hněv Bohů - hanulla ... ... . Odhalili totiž tajemství své rodiny.Sourozencům Kaneovým koluje v žilách krev pradávných ... Kronika Cartera Kanea: Hněv bohů - Rick Riordan | Databáze knih Kronika Cartera Kanea > 2. díl - Hněv bohů Sledujte nás Knižní edice PERCY JACKSON, BOHOVÉ OLYMPU a KRONIKA CARTERA KANEA přináší na český knižní trh Nakladatelství Fragment . Kniha: Kronika Cartera Kanea - Hněv bohů - Rick Riordan. ... Kronika Cartera Kanea: Hněv bohů - Rick Riordan | Databáze ... ... . Kniha: Kronika Cartera Kanea - Hněv bohů - Rick Riordan. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kronika Cartera Kane...SOUVISEJÍCÍ KNIHY