Kriminálka na tahu

Kriminálka na tahu - Ladislav Beran | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Beran
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kriminálka na tahu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kriminálka na tahu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Beran. Číst Kriminálka na tahu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Písecký autor, emeritní kriminalista, i tentokrát vychází ze své dlouholeté praxe. Jeho čtivé krimi povídky nepostrádají znalost kriminálního prostředí, způsob páchání trestné činnosti a profesionální nadhled. Už názvy povídek Polibek smrti, Kriminální rodeo, Rána na slepo, Neříkej mi poldo, Kateřino, Chvála zločinu, Ukradené váhy a meč či Nízká cena za perfektní alibi, Vůně zločinu a další slibují i tentokrát správné napětí, humor a člověčinu.


...lka na tahu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kniha Kriminálka na tahu - Ladislav Beran | knizniklub.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Název: Kriminálka na tahu Autor: Beran, Ladislav Nakladatel: MOBA EAN: 9788024388779 ISBN: 978-80-243-8877-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Kriminálka na tahu. Ladislav Beran. ... Rána na slepo, Neříkej mi poldo, Kateřino, Chvála zločinu, Ukradené váhy a ... Kriminálka na tahu / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Ladislav Beran. ... Rána na slepo, Neříkej mi poldo, Kateřino, Chvála zločinu, Ukradené váhy a meč či Nízká cena za perfektní alibi, Vůně zločinu a další slibují i tentokrát správné napětí, humor a člověčinu. Recenze. Koupit Koupit eknihu. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY