Báječný svět aut

Báječný svět aut - Pavla Kleinová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Kleinová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Báječný svět aut.pdf


Chcete si knihu přečíst?Báječný svět aut ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Kleinová,. Číst Báječný svět aut Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha ve tvaru modelu závodní formule provede děti světem automobilismu a ukáže jim, jak vypadala auta od jejich prvních krůčku až k dnešním moderním strojům. Titul seznámí děti s tím, co se nachází uvnitř automobilu, k čemu vše slouží a k čemu se dnes automobily využívají. V knize si také prohlédnou moderní dopravní stroje nebo závodní auta. Vše jednoduchou a vtipnou formou vhodnou pro tuhle věkovou kategorii čtenáře. Díky nápaditému designu se pod průhlednou obálkou skrývá model formule vytvořený z jednotlivých tvarově vyseknutých stran. Modelem lze navíc listovat, stejně jako zbývajícími stránkami knihy.


...ný svět aut. Oldřich Růžička. Pavla Kleinová ... Báječný svět aut (Oldřich Růžička; Pavla Kleinová) > kniha ... ... . Titul seznámí děti s tím, co se nachází uvnitř automobilu, k čemu vše slouží a k čemu se dnes automobily využívají. V knize si také prohlédnou moderní dopravní stroje nebo závodní auta. Vše jednoduchou a vtipnou formou vhodnou pro tuto věkovou kategorii čtenáře. Báječný svět aut Oldřich Růžička Pavla Kleinová Titul seznámí děti s tím, co se nachází uvnitř automobilu, k čemu vše slouží a k čemu se dnes automobily využívají. V knize si také prohlédnou moderní dopravní s ... Kniha: Báječný svět aut (Oldřich Růžička a Pavla Kleinová ... ... . V knize si také prohlédnou moderní dopravní stroje nebo závodní auta. Vše jednoduchou a vtipnou formou vhodnou pro tuto věkovou kategorii čtenáře. Všechny informace o produktu Kniha Báječný ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY