Azyl pro zamilované: aneb Chemical Trails

Azyl pro zamilované: aneb Chemical Trails - Jakub Šofar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Šofar
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Azyl pro zamilované: aneb Chemical Trails.pdf


Chcete si knihu přečíst?Azyl pro zamilované: aneb Chemical Trails ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Šofar. Číst Azyl pro zamilované: aneb Chemical Trails Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prozaická kniha literárního kritika, publicisty a editora Jakuba Šofara. Také si z cest přivážíte místo suvenýrů kameny zajímavých tvarů? Jistě nesnášíte potlesk pasažérů na konci letu v letadle a po vlezu do vody si úzkostlivě kontrolujete věci zanechané na břehu. Zajímá vás ale, kolik lidí vlastně umřelo na tiskovou chybu? A kolik jich vůbec umřelo na něco, co si přečetli? Plete se vám Jodorowsky a Chodorkovskij, Švejk se vám proměnil ve Špejbla, Pinocchio v Pinocheta a alegorie se objímá s alergií? Karle, sundej si tu čapku! Konstantine, kde je tvá bible? Z kosti Biebla zbyla jen ta lýtková a torzo pánve. Co dělá Todor na Žižkově? To nic, to jen nějaká Prachyba, prabába všech omylů, vrhá svoje mláďata do cizích hnízd. Bezchybné poznání neexistuje. Na začátku byla chyba. Geniálními chybami je svět polidšťován. A čím méně příběhů, tím více života. Budoucnost není pošťák, nemusí zvonit dvakrát. Nezbývá než v té strouhance života plakat mojitové slzy homeopatického složení a poslouchat nekonečnou ozvěnu vítězného pokřiku v chrámu duše.


... zamilované: aneb Chemical Trails. Jakub Šofar Nakladatel: Dybbuk 2019 ... Knihy se štítkem česká literatura | ČBDB.cz ... ... Azyl pro zamilované Autor: Šofar, Jakub Nakladatel: Dybbuk EAN: 9788074382031 ISBN: 978-80-7438-203-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Kniha: Azyl pro zamilované -- aneb Chemical Trails - Jakub Šofar. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace n ... Azyl pro zamilované | nakladatelství dybbuk ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Azyl pro zamilované aneb Chemical Trails. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Om...SOUVISEJÍCÍ KNIHY