V nemilosti

V nemilosti - Dick Francis | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dick Francis
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V nemilosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?V nemilosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dick Francis. Číst V nemilosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ještě nikdy nestál Sid Halley, bývalý dostihový šampion a úspěšný vyšetřovatel, před tak složitým rozhodnutím. Zločin, který zrovna vyšetřuje, je sice mimořádně odporný, jenomže stop není mnoho a důkazů ještě méně. Sid si je přesto jist, kdo je pachatelem nepochopitelného, brutálního mrzačení mladých koní. A také si je jist, že pokusí-li se dotyčného byť jen obvinit, zcela jistě se stane veřejným nepřítelem číslo jedna. Ten muž je totiž miláčkem národa. A co je horší – je to Sidův přítel. Již třetí román, za který Dick Francis obdržel Cenu E. A. Poea.


...il se úspěšně, jak dosv ědčuje (pro Dicka Francise už také třetí) Cena E ... V nemilosti - Dick Francis | Antikvariát Brdy ... . A. Poea, udělená právě románu V nemilosti. Nebezpečí, jemuž tentokrát Sid čelí, je mimořádné. Když dostal před soud svého přítele, všeobecně oblíbeného a populárního, stal se veřejným nepřítelem a ocitl se v nemilosti davu. Že drugi direktor v nemilosti Janševe vlade. Po naših informacijah je Eržena zaradi teh izjav že včeraj ostro kritiziral tudi Gantar. Eržen bi moral popoldne sodelovati na novinarski konferenci vlade, a ga tam ni ... TIMO GLOCK: SEBASTIAN VETTEL se je znašel v nemilosti ... ... . Eržen bi moral popoldne sodelovati na novinarski konferenci vlade, a ga tam ni bilo. Namesto njega je pred novinarje stopil Aleš Rozman, direktor Univerzitetne klinike za pljučne bolezni in alergijo Golnik. Česká virologička Soňa Peková vo svojom laboratóriu vyvinula jednoduchší a dostupnejší test na no...SOUVISEJÍCÍ KNIHY