Bible Překlad 21. století/paperback/

Bible Překlad 21. století/paperback/ - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bible Překlad 21. století/paperback/.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bible Překlad 21. století/paperback/ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Bible Překlad 21. století/paperback/ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejoblíbenější „základní“ verze Bible21 je zpět v nové podobě, tentokrát jako kvalitní a praktický paperback. Překlad 21. století se ihned po svém vydání v r. 2009 stal českým bestsellerem (dodnes vyšlo již 145.000 výtisků). Toto nové vydání k desetiletému výročí Bible21 podtrhuje hlavní myšlenku celého projektu: učinit Bibli dostupnou v každém ohledu a pro co nejširší okruh čtenářů.Překlad 21. století přináší nadčasové poselství Bible v současné, čtivé češtině. Usiluje o maximální věrnost původním hebrejským, aramejským a řeckým textům, zároveň však chce oslovit dnešní čtenáře – ty, kteří jsou zvyklí čerpat z Knihy knih inspiraci pro každý den, i ty, kdo ji otevírají poprvé.


... překlad 21. století. 4 Kain a Abel 1Adam se miloval se svou ženou Evou a ta počala a porodila Kaina ... Bible preklad 21 stoleti sedomodra | HLEDEJCENY.cz ... .Tehdy řekla: „Získala jsem od Hospodina muže!" 2Porodila také Ábela, jeho bratra. Ábel se pak stal pastýřem ovcí, ale Kain obdělával půdu. 3Po nějaké době se stalo, že Kain přinesl Hospodinu oběť z plodů země, 4zatímco Ábel ji přinesl z prvorozených ovcí ... Bible21 (Bible: překlad 21. století) je překlad Bible do běžné literární češtiny 21.století vycházející z původních ... Bible21 - překlad 21. století ... . století) je překlad Bible do běžné literární češtiny 21.století vycházející z původních hebrejských, aramejských a řeckých textů. Projekt Bible21 vznikl na základě touhy jednotlivců vytvořit živý a věrohodný překlad Bible v současné češtině a přinést tak nadčasové poselství a ... Bible Překlad 21. století /paperback/ Bible Překlad 21. století /hnědá/ Bible; Iluminovaná kniha Žalmů ......SOUVISEJÍCÍ KNIHY