Strom duchů

Strom duchů - Barbara Erskinová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Erskinová
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Strom duchů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strom duchů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Erskinová. Číst Strom duchů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Z Londýna, kde po rozvodu prodala dům a zanechala svého povolání profesorky angličtiny, přijíždí Ruth Dunbarová do Edinburghu postarat se o nemocného otce. Podvodník, který se v roli pečovatele usadil v domě, si po náhlé otcově smrti dělá nároky na dědictví a Ruth má rázem nebezpečného protivníka. Při pořádání pozůstalosti rodičů objevuje dávný deník a dopisy svého předka z 18. století. Jde o Thomase Erskina (1750–1823), skutečnou postavu britských dějin a prapředka samotné autorky. Románová hrdinka Ruth poznává nejen jeho barvitý životní příběh, ale i jeho nadpřirozenou schopnost vstupovat do dob minulých i budoucích a komunikovat s duchy zemřelých. Podobné schopnosti objeví Ruth také v sobě: pomalu pociťuje Thomasovu reálnou přítomnost, ale i přítomnost jeho dávných nepřátel… Naštěstí nemusí všemu čelit sama. V napínavém pátrání po kořenech vlastního rodu ji provázejí věrní přátelé a potkává i nečekanou lásku, krásnou jako divoká skotská příroda. Nový a čtenáři dlouho očekávaný román oblíbené autorky, v jejíchž knihách se prolíná historie s přítomností, nadpřirozeno se světem reálným.


...o mnoha letech vrací do Edinburghu. Jeden z důvodů je smrt jejího otce ... STROM DURCH ABERDEEN - Lösung mit 3 Buchstaben ... ... . Čeká ji nelehký úkol: vyklidit po něm dům. Brzy objevuje diář a dopis... Všechny informace o produktu Kniha Strom duchů - Barbara Erskine, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Strom duchů - Barbara Erskine. Kniha Strom duchů Přidat komentář. MarMarMar007. 1 20. dubna. Od tohoto autora jsem čekala něco jiného, dovedu si představit i tip člověka, kterého kniha naprosto nadchne, já to nejsem, stojí ale za to to zkusit. ... Strom duchů (1972, The Halloween Tree) je fantasy román americkéh ... Kniha Strom duchů - Barbara Erskine | Dobré Knihy.cz ... . ... Strom duchů (1972, The Halloween Tree) je fantasy román amerického spisovatele Raye Bradburyho Příběh vznikl původně roku 1967 jako filmový scénář, ale film se nerelizoval. Dílo je ně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY