Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé: Kapitoly z populární ekonomie

Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé: Kapitoly z populární ekonomie - Lukáš Kovanda | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Kovanda
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé: Kapitoly z populární ekonomie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé: Kapitoly z populární ekonomie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Kovanda. Číst Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé: Kapitoly z populární ekonomie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč jsou obézní dívky svolnější k rizikovému sexu než jejich atraktivnější vrstevnice? Proč fyzicky atraktivní lidé dostávají půjčku na nižší úrok než ti méně vzhlední? Proč se metrosexualita finančně vyplácí a proč se modroocí muži ze severu Evropy v baru zpijí spíše než Španěl či Ital? I na tyto otázky dnes hledají odpovědi ekonomové – a kniha Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé, která se dočkala již druhého vydání, je plná odpovědí.


...ředkládaná kniha Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé (Kapitoly z populární ekonomie) - včetně úvodního zamyšlení z pera McCloskeyové, v němž má mimochodem ekonomy včetně sebe samé právě za arogantní a machistické - je dokladem, že dokonce ani ne všechny ekonomické teorie jsou „sucharské" ... Ekonomové zjistili, že… popularizovat ekonomii je těžší ... ... . Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé Autor: Kovanda, Lukáš Nakladatel: BizBooks EAN: 9788026500117 ISBN: 978-80-2650-011-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 184 stran, česky Rozměry: 16,7 × 22,5 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) I na tyto otázky dnes hledají odpovědi ekonomové - a kniha Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé je plná odpovědí. Ekonomie je často vnímána jako potřebná, nicméně poněkud „sucharská" věda. Lukáš Kovanda nechce ... Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé / Nejlevnější knihy ... . vydání) I na tyto otázky dnes hledají odpovědi ekonomové - a kniha Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé je plná odpovědí. Ekonomie je často vnímána jako potřebná, nicméně poněkud „sucharská" věda. Lukáš Kovanda nechce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY