Psychologie: Občanský a společenskovědní základ

Psychologie: Občanský a společenskovědní základ - Ladislava Doležalová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislava Doležalová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologie: Občanský a společenskovědní základ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychologie: Občanský a společenskovědní základ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislava Doležalová,. Číst Psychologie: Občanský a společenskovědní základ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice psychologie komplexně pokrývá učivo předmětu psychologie na středních školách. Zabývá se psychickými procesy, psychologií poznání, psychologií osobnosti, vývojovou psychologií i sociální psychologií. Pomůže pochopit principy představivosti či myšlení, vysvětlí pojem inteligence i podstatu jejího měření, seznámí s fungováním paměti a v neposlední řadě zavede i do světa citů. Kniha rovněž objasní pohled na jednotlivce jako osobnost, zdůvodní různá chování a vlastnosti jednotlivce a dotkne se i duševních poruch. Učebnice plně odpovídá osnovám předmětu Psychologie ze vzdělávacího programu Občanský a společenskovědní základ.


...bčanský a společenskovědní základ Psychologie - Marie Vlková; Ladislava Doležalová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Psychologie - Občanský a společenskovědní základ ... . Občanský a společenskovědní základ Psychologie Ladislava Doležalová, Marie Vlková Učebnicový titul z edice Občanského a společenskovědního základu se zaměřením na psychologii, podstatu a fungování lidské psychiky. Kniha: Občanský a společenskovědní základ - Psychologie - Ladislava Doležalová; Marie Vlková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Psychologie - Občanský a společenskovědní základ - Ladislava Doležalová, Marie Vlková. Booktook. ... Občanský a společenskovědní základ Psychologie | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha: Občanský a společenskovědní základ - Psychologie - Ladislava Doležalová; Marie Vlková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Psychologie - Občanský a společenskovědní základ - Ladislava Doležalová, Marie Vlková. Booktook....SOUVISEJÍCÍ KNIHY