EQ Emoční inteligence v každodenním životě

EQ Emoční inteligence v každodenním životě - Justin Barisová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Justin Barisová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
EQ Emoční inteligence v každodenním životě.pdf


Chcete si knihu přečíst?EQ Emoční inteligence v každodenním životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Justin Barisová. Číst EQ Emoční inteligence v každodenním životě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete porozumět svým emocím? Nechcete se nechat smýkat svými pocity? Tato kniha vám pomůže uvědomit si a rozvinout svou emoční inteligenci! V době agresivních sociálních médií a neustálého rozptylování pozornosti je navíc vysoký kvocient emoční inteligence či EQ důležitější než kdy dřív. Justin Bariso na základě výzkumu, známých příkladů a osobních příběhů představuje aktuální koncept emoční inteligence v podmínkách reálného života. Díky knize EQ Emoční inteligence v každodenním životě: - se naučíte ovládat emoční reakce, - se dozvíte, jak se zbavit špatných návyků i jak se vyhýbat „emočním únosům“, - poznáte, jak silný vliv má emoční inteligence v běžném životě, - se seznámíte s jedním z nejznámějších firemních příběhů všech dob – odchodem Stevea Jobse ze společnosti Apple i jeho návratem – z úplně jiného úhlu… a zásadně se z něho poučíte, - zjistíte, že emoční inteligenci lze využívat ke zlu, a naučíte se tomu bránit. To všechno je EQ Emoční inteligence v každodenním životě, která vám pomůže najít správnou rovnováhu mezi emocemi a rozumem.


...knize EQ Emoční inteligence v každodenním životě: - se naučíte ovládat emoční reakce, - se dozvíte, jak se zbavit špatných návyků i jak se vyhýbat „emočním únosům", - poznáte, jak silný vliv má emoční inteligence v běžném životě, - se seznámíte s jedním z nejznámějších firemních příběhů ... EQ Emoční inteligence v každodenním životě - Barisová ... ... ... EQ, emoční inteligence v každodenním životě Všimněte si, že emoční inteligence klade ze své podstaty důraz na praktické využití. Nespočívá jen ve vědomostech o emocích a jejich funkcích; je to schopnost využívat tyto vědomosti při řízení vlastního chování či při řízení vztahů s druhými s cílem dosáhnout ... Kniha EQ Emoční inteligence v každodenním životě ve mně jako v ženě, která celý život pracovala v oborech ovládan ... Jak dosáhnout úspěchu v životě: Emoční Inteligence (EQ) a ... ... . Nespočívá jen ve vědomostech o emocích a jejich funkcích; je to schopnost využívat tyto vědomosti při řízení vlastního chování či při řízení vztahů s druhými s cílem dosáhnout ... Kniha EQ Emoční inteligence v každodenním životě ve mně jako v ženě, která celý život pracovala v oborech ovládaných muži, konkrétně v technických odvětvích, kde jsou že...SOUVISEJÍCÍ KNIHY