Na ráj zapomeň

Na ráj zapomeň - Tasmina Perry | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tasmina Perry
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na ráj zapomeň.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na ráj zapomeň ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tasmina Perry. Číst Na ráj zapomeň Online je nyní tak snadné!

POPIS


NĚKTERÁ TAJEMSTVÍ LIDI SPOJUJÍ1990. Čtyři privilegovaní vysokoškolští studenti si na luxusním soukromém ostrově Angel Cay připíjejí na úspěšné zvládnutí závěrečných zkoušek. Sebejistý Miles, chytrá Grace, talentovaný Alex a krásná Sasha právě dostudovali a svět jim leží u nohou. Ovšem jedna temná noc jejich dokonale naplánované životy navždy změní.NĚKTERÁ TAJEMSTVÍ PŘETRVÁVAJÍVšichni čtyři přátelé nastartují slibné kariéry – v módním průmyslu, v hudbě, v politice – a snaží se na minulost zapomenout. Ale ať už jejich hvězda vyletí sebevýš, strašné pravdě se uniknout nedá.NĚKTERÁ TAJEMSTVÍ VÁS MOHOU ZNIČITKdyž je následky té osudné noci nakonec dostihnou, jeden z nich musí zaplatit vysokou cenu…V dalším ze svých vzrušujících románů vede Tasmina Perry čtenáře napříč celým světem, z bělostných písečných pláží na Bahamách ke Korálovému moři, od londýnské smetánky až k okázale dekadentnímu přepychu Hollywoodu a stupňuje napětí až k překvapivému rozuzlení.


...a ráj zapomeň Přidat komentář. babiočka ... OPAC - úvod ... . 20.01.2019. Tento román nebyl zrovna můj "šálek kávy". ... Na ráj zapomeň od Tasmina Perry v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Na ráj zapomeň je další knihou, která díky nakladatelství BB/art vychází v měsíci září tohoto roku a knihkupectví Beletrie.eu vám tuto literaturu samozřejmě nabízí. Tentokrát se jedná o knihu, která uděl ... Na ráj zapomeň - Perry Tasmina - Knihkupectví Ládví ... . Tentokrát se jedná o knihu, která udělá radost především všem čtenářkám, podobně jako ostatní knihy autorky Tasminy Perry. Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Na ráj zapomeň Auto...SOUVISEJÍCÍ KNIHY