Skvostná země

Skvostná země - Grace McCleenová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Grace McCleenová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Skvostná země.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skvostná země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Grace McCleenová. Číst Skvostná země Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skvostná země je miniaturní svět, takový, jaký si vysnila desetiletá Judith McPhersonová. Holčička si z kelímků od jogurtu, provázků a věcí nalezených na ulici vytváří svůj vlastní soukromý svět, kam nemůže zlo a smůla. Toho si užije dost venku, v tom skutečném světě -- maminka jí zemřela, otec je oddaným stoupencem náboženské sekty a malou Judith kvůli tomu šikanují ve škole. Dětské prožívání nelítostnosti světa je zcela autentické, neboť autorka sama před lety prošla stejným martyriem na velšském venkově. Andrew Holgate, redaktor literární přílohy týdeníku Sunday Times, zařadil román Skvostná země mezi nejočekávanější díla roku 2012.


... země je miniaturní svět, takový, jaký si vysnila desetiletá Judith McPhersonová ... McCleenová, Grace: Skvostná země | Rostemesknihou.cz ... . Holčička si z kelímků od jogurtu, provázků a věcí nalezených na ulici vytváří svůj vlastní soukromý svět, kam nemůže zlo a smůla. Skvostná země je miniaturní svět, takový, jaký si vysnila desetiletá Judith McPhersonová. Holčička si z kelímků od jogurtu, provázků a věcí nalezených na ulici vytváří svůj vlastní soukromý svět, kam nemůže zlo a smůla. Zúčastinili jsme se festivalu Nanečisto 2020! www.nanecisto.eu Skvostná země (fes ... Skvostná země (Grace McCleen) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Zúčastinili jsme se festivalu Nanečisto 2020! www.nanecisto.eu Skvostná země (festival Nanečisto, soubor Slepé střevo Oksany Kaplanové) Skvostná země je miniaturní svět, takový, jaký si vysnila desetiletá Judith McPhersonová. Holčička si z kelímků od jogurtu, provázků a věcí nalezených na ulici vytváří svů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY