Duchovní unikání: Když nás spiritualita vzdaluje od věcí skutečně důležitých

Duchovní unikání: Když nás spiritualita vzdaluje od věcí skutečně důležitých - Robert Augustus Masters | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Augustus Masters
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Duchovní unikání: Když nás spiritualita vzdaluje od věcí skutečně důležitých.pdf


Chcete si knihu přečíst?Duchovní unikání: Když nás spiritualita vzdaluje od věcí skutečně důležitých ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Augustus Masters. Číst Duchovní unikání: Když nás spiritualita vzdaluje od věcí skutečně důležitých Online je nyní tak snadné!

POPIS


Duchovní unikání – používání duchovních praktik a postojů tak, abychom se vyhnuli nutnosti řešit emoční bolest, nezhojené rány a vývojové potřeby – se objevuje natolik často, že si ho naše kultura téměř nevšímá. Kniha Duchovní unikání je věrná duchu nastolenému průkopnickým dílem Chögyama Trungpy Cutting Through Spiritual Materialism (Protnutí duchovního materialismu, Vadžra, 1995) a kritickým, střízlivým okem pohlíží na zneužívání spirituality, jež v nás zapustilo hluboké kořeny, a tlumočí množství psychologických vhledů, které odhalují, jak používáme (a zneužíváme) duchovní praxi, často aniž bychom si toho byli vědomi. Tématu se dotkli i jiní autoři, tento text se však jako první plně věnuje vysvětlení fenoménu duchovního unikání a práci s ním. Dlouholetý psychoterapeut Robert Augustus Masters detailně popisuje nevyřešené či přehlížené psychologické problémy, jež se nezřídka vydávají za spiritualitu – souzení sama sebe, před konfrontací prchající soucit, přehnaná přívětivost, démonizace hněvu, emoční odtržení a další. Toto dílo je povinnou četbou pro všechny, kteří touží nalézt hlubší vědomí sebe sama a ucelenější vztah plný soucitu k sobě samým i k ostatním.


...ní unikání: Když nás spiritualita vzdaluje od věcí skutečně důležitých Robert Augustus Masters Nakladatel: Maitrea 2019 Když nás spiritualita vzdaluje od věcí skutečně důležitých ... Knihy z kategórie Ezoterika - strana 7 - Literama.sk ... . ... Duchovní unikání - používání duchovních praktik a postojů tak, abychom se vyhnuli nutnosti řešit emoční bolest, nezhojené rány a vývojové potřeby - se objevuje natolik často, že si ho naše kultura téměř nevšímá. ... a kritickým ... Duchovní unikání: Když nás spiritualita vzdaluje od věcí skutečně důležitých. ... Duchovní unikání - používání duchovních praktik a postojů tak, abychom se ... Duchovní unikání | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ... a kritickým ... Duchovní unikání: Když nás spiritualita vzdaluje od věcí skutečně důležitých. ... Duchovní unikání - používání duchovních praktik a postojů tak, abychom se vyhnuli nutnosti řešit emoční bolest, nezhojené rány a vývojové potřeby - se objevuje natolik č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY