Zlomení andělé: Takeshi Kovacz 2

Zlomení andělé: Takeshi Kovacz 2 - Richard K. Morgan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Richard K. Morgan
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlomení andělé: Takeshi Kovacz 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlomení andělé: Takeshi Kovacz 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard K. Morgan. Číst Zlomení andělé: Takeshi Kovacz 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zlomení andělé – druhý mistrovský příběh Takeshiho Kovacse, vyslance Protektorátu, organizace udržující pořádek mezi lidskými světy roztroušenými ve vesmíru. Takeshi Kovacs už však není vyslanec, ale jen vysoce kvalifikovaný nájemný žoldnéř. Jeho profese ho zavede na chudý a izolovaný svět Sanction IV zmítaný krvavou celoplanetární válkou. A Kovacs zde dělá, co umí nejlépe a za co mu tak dobře platí – zabíjí. Vyhrává šarvátky, bitvy, pomáhá zvítězit té straně, která ho najala. Jenomže tahle válka začíná být příliš krutá i na něho. Věci, které si lidé navzájem provádějí, by nedokázala vymyslet ani specializovaná umělá inteligence. Zraněný Kovacs skočí po šanci dostat se z mlýnku na maso – a dostat se z něho bohatý. Stačí zajistit mimozemský artefakt a prodat ho žraločí obchodní korporaci, která s ním už bude umět naložit. Jenomže to znamená nenechat se zabít, donutit obě válčící strany, aby své hekatomby smrti provozovaly na jiném kontinentě, zradit a být zrazen a úplně nakonec – odhalit tajemství staré mimozemské rasy. Takeshi Kovacs umí zabíjet lépe než kdokoliv jiný a jeho mezifázové geneticky kódované kalašnikovy nezahálejí. Umí zabíjet, ale už na to není hrdý. Rádoby cynický, ve skutečnosti smutný žoldák chce ven z pekla a za to musí zaplatit… Smrtí. Svou vlastní i smrtí těch, na kterých mu záleží.


...Zlomení andělé avizovaní jako druhý díl trilogie, jde o román vesměs samostatný ... Zlomení andělé - Morgan Richard K. - FantasyPlanet ... . A zatímco předchozí Půjčovna masa měla charakter stylizované detektivky, v tomto případě se Richard Morgan vydal cestou military SF. Takeshi Kovacs tak pro jednou dělá, co umí nejlépe - zabíjí. Zlomení andělé - druhý mistrovský příběh Takeshiho Kovacse, vyslance Protektorátu, organizace udržující pořádek mezi lidskými světy roztroušenými ve vesmíru. Takeshi Kovacs už však není vyslanec, ale jen vysoce kvalifikovaný nájemný žold ... Probuzené běsy - Richard K. Morgan | Knihy Dobrovský ... . Takeshi Kovacs už však není vyslanec, ale jen vysoce kvalifikovaný nájemný žoldnéř. [2] Zlomení andělé [3] Probuzené běsy. Informace / Anotace ke knize: Zlomení andělé. Druhá kniha série Takeshi Kovacs. ... Počet stran: 416, Rok vydání: 2012, Nakladatelství: TRITON, Autor knihy: Richard K. Morgan, Zlomení andělé - d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY