Temná odhalení 3: Level 26

Temná odhalení 3: Level 26 - Duane Swierczynski, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Duane Swierczynski,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná odhalení 3: Level 26.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temná odhalení 3: Level 26 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Duane Swierczynski,. Číst Temná odhalení 3: Level 26 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Steve Dark – hrdina trilogie digirománů Level 26 – se vrací v jejím závěrečném díle, aby na vlastní pěst pokračoval v pronásledování sériových vrahů. Netuší, že ho čekají další temná odhalení, a jeho vztahy s oddělením pro mimořádné okolnosti se zatím nadále vyostřují. Snad se může spolehnout alespoň na to, že mu Lisa Graysmithová poskytne všechno potřebné a jako vždy supermoderní vybavení. Přesto skloubit pozici otce na plný úvazek a lovce monster pro něj rozhodně nebude lehký úkol. A už vůbec mu to neusnadní nový vrah, který si za své oběti vybírá vysoce postavené lidi, zaměstnává „mimořády“ i Darka svými tajuplnými hádankami a láká je do svých spletitých sítí. Odvážíte se vstoupit do jeho labyrintu?


...rk - hrdina trilogie digirománů Level 26 - se vrací v jejím závěrečném díle, aby na vlastní pěst pokračoval v pronásledování sériových vrahů ... Forsyth, Frederick, Ikona, 1997 | Antikvariát Diviš ... . Netuší, že ho čekají další temná odhalení, a jeho vztahy s oddělením pro mimořádné okolnosti se zatím nadále vyostřují. Steve Dark - hrdina trilogie digirománů Level 26 - se vrací v jejím závěrečném díle, aby na vlastní pěst pokračoval v pronásledování sériových vrahů. Netuší, že ho čekají další temná odhalení, a jeho vztahy s oddělením pro mimořádné okolnosti se zatím nadále vyostřují. Steve Dark - hrdin ... Level 26 Temná odhalení - Anthony E. Zuiker,Duane ... ... . Netuší, že ho čekají další temná odhalení, a jeho vztahy s oddělením pro mimořádné okolnosti se zatím nadále vyostřují. Steve Dark - hrdina trilogie digirománů Level 26 - se vrací v jejím závěrečném díle, aby na vlastní pěst pokračoval...SOUVISEJÍCÍ KNIHY