Bez odpadu: Rady šité na míru vašemu rozpočtu, času i cíli!

Bez odpadu: Rady šité na míru vašemu rozpočtu, času i cíli! - Camille Ratia | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Camille Ratia
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez odpadu: Rady šité na míru vašemu rozpočtu, času i cíli!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bez odpadu: Rady šité na míru vašemu rozpočtu, času i cíli! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Camille Ratia. Číst Bez odpadu: Rady šité na míru vašemu rozpočtu, času i cíli! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je určena všem, kteří mají v úmyslu omezit množství odpadu kolem sebe tím, že budou uvědoměle nakupovat, jíst, oblékat se atd. Autorka popisuje svoji cestu: prvotní rozhodnutí vyloučit všechny odpady, z něhož rychle vystřízlivěla, a současný pomalejší postup krůček po krůčku, což je realistická varianta i pro čtenáře-laiky. Nejedná se o suchý popis, autorka také uvádí různé problémové situace z vlastního života, do nichž se vinou své snahy o změnu dostala, a dává čtenářům cenné rady, jak se jim vyhnout. Vyjmenovává také, jak konkrétně lze snížit odpad ve všech možných lidských aktivitách a jak změnit své dlouholeté návyky.


...adu: Rady šité na míru vašemu rozpočtu, času i cíli! Camille Ratia Nakladatel: Mladá fronta 2019 Bez odpadu: Rady šité na míru vašemu rozpočtu, času i cíli! Camille Ratia Nakladatel: Mladá fronta 2019 Bez odpadu + Frusack: Rady šité na míru vašemu rozpočtu, času i cíli! Bez odpadu + Frusack: Rady šité na míru vašemu rozpočtu, času i cíli! Jak žít ekologicky a bez plastů ... Nové knihy Archive - Page 7 of 87 - Miestna knižnica Petržalka ... . Kniha je určena všem, kteří mají v úmyslu omezit množství odpadu kolem sebe tím, že budou uvědoměle nakupovat, jíst, oblékat se atd. Rady šité na míru vašemu rozpočtu, času i cíli! ... anotace; Jak žít ekologicky a bez plastů Kniha je určena všem, kteří mají v úmyslu omezit množství odpadu kolem sebe tím, že budou uvědoměle nakupovat, jíst, oblékat se atd. Autork ... Kniha: Bez odpadu - Camille Ratia | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha je určena všem, kteří mají v úmyslu omezit množství odpadu kolem sebe tím, že budou uvědoměle nakupovat, jíst, oblékat se atd. Rady šité na míru vašemu rozpočtu, času i cíli! ... anotace; Jak žít ekologicky a bez plastů Kniha je určena všem, kteří mají v úmyslu omezit množství odpadu kolem sebe tím, že budou uvědoměle nakupovat, jíst, oblékat se atd. Autorka popis...SOUVISEJÍCÍ KNIHY