Od počátku k prvopočátku: Hovory o lidském Bytí

Od počátku k prvopočátku: Hovory o lidském Bytí - Jiří Ledvinka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Ledvinka
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Od počátku k prvopočátku: Hovory o lidském Bytí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od počátku k prvopočátku: Hovory o lidském Bytí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Ledvinka. Číst Od počátku k prvopočátku: Hovory o lidském Bytí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zajímají vás odpovědi na otázky týkající se tajemství lidského Bytí? Pátrali jste ve světových náboženstvích a systémech, duchovních kurzech a seminářích, u mistrů a učitelů různých tradic? Vyzkoušeli jste mnohé, ale pravdu, celistvost, trvalé zdraví, vnitřní klid a lásku stále hledáte? Možná postrádáte základní opěrný bod, střed mandaly – Boha Otce a spojení s Ním vetknuté do každodenního všedního prožívání. V knize OD POČÁTKU K PRVOPOČÁTKU s podtitulem Hovory o lidském Bytí je pravda v podání Jirky Ledvinky jednoduchá a průzračně čistá, září jako briliant. Můžete ji vetknout do jednotlivých faset vašeho života a nechat jimi prozářit vaši existenci a jednotlivé aspekty vašeho Bytí. Jirka v knize odpovídá na otázky, které se týkají běžného života, zdraví, programů a vzorců mysli, duchovní cesty, ideálního zaměstnání a partnerství… Provází vás OD POČÁTKU K PRVOPOČÁTKU – od okamžiku vašeho narození a bodu, kdy váš život začne řídit ego, směrem k PRVOPOČÁTKU, k okamžiku, ve kterém začnete znovu nalézat Boží rovinu na Zemi a cítit Jeho tep a souznění.


...D POČÁTKU K PRVOPOČÁTKU s podtitulem Hovory o lidském Bytí je pravda v podání Jirky Ledvinky jednoduchá a průzračně čistá, září jako briliant ... Kniha Od počátku k prvopočátku - Hovory o lidském Bytí ... ... . Můžete ji vetknout do jednotlivých faset vašeho života a nechat jimi prozářit vaši existenci a jednotlivé aspekty vašeho Bytí. V knize OD POČÁTKU K PRVOPOČÁTKU, s podtitulem Hovory o lidském Bytí, je pravda v podání Jiřího Ledvinky jednoduchá a průzračně čistá, zářící, jako briliant. Můžete ji vetknout do jednotlivých faset vašeho života a nechat jimi prozářit vaši existenci a jednotlivé aspekty vašeho Bytí. Od počátku k prv ... Kniha Od počátku k prvopočátku - druhý dotisk 4. 12. 2019 ... ... . Můžete ji vetknout do jednotlivých faset vašeho života a nechat jimi prozářit vaši existenci a jednotlivé aspekty vašeho Bytí. Od počátku k prvopočátku - Hovory o lids - Jiří Ledvinka . Zajímají vás odpovědi na otázky týkající se tajemství lidského Bytí? Pátrali jste ve světových náboženstvích a systémech, duchovních kurzech a semi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY