Za projevenou milost

Za projevenou milost - Valeria Parrellová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Valeria Parrellová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Za projevenou milost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za projevenou milost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Valeria Parrellová. Číst Za projevenou milost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Carverovsky úsporně psané příběhy neapolské rodačky odrážejí pulzující život metropole italské Kampánie se všemi jeho protiklady a zaujmou neotřelým zpracováním témat spojených se světem neapolské camorry i obecně lidských problémů autorčiných hrdinek: mladé ženy donucené převzít po smrti druha jeho práci drogového dealera, třicátnice, jež pomalu pohřbívá někdejší sny o kariéře, i úspěšné kurátorky výtvarného umění konfrontované s tíživým citovým dilematem s tragickými důsledky. Útlá kniha, s níž se Parrellová nepřehlédnutelně prosadila na italské literární scéně, figurovala mezi finalisty prestižní ceny Strega a nepochybně patří k tomu nejlepšímu z italské prózy posledního desetiletí.


...Za projevenou milost Přidat komentář. Palivo ... Blog Davida Nováka: Bolest, Job a buď vůle tvá. Skutečně?! ... . 1 16.11.2016. Další z kniha z mé nejoblíbenější edice "Vejde-se-do-kapsy-u-kalhot." ... Milost? Valeria Parrellová: Za projevenou milost.Přel. Alice Flemrová, Paseka, Praha, 2012, 138 s.. Valeria Parrella (česky jako Parrellová, * 1974) je v Itálii jednou z nejznámějších současných spisovatelek, společně například s Milenou Agus.V rámci spolupráce nakladatelství Paseka s ... Valeria Parrellová: Za projevenou milost | Hospodářské ... ... .V rámci spolupráce nakladatelství Paseka s překladatelkou Alicí Flemrovou byla česky vydána jedna z jejích nejúspěšnějších ... Parrella, Valeria: Za projevenou milost Povídková sbírka Za projevenou milost patří k nejúspěšnějším knihám mladé, ale již dávno slavné italské spisovatelky Valerie Parrellové. Celá recenze 01.11.2012 Valeria Parrellová Za proj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY