Upovídaná pastelka

Upovídaná pastelka - Helena Kolbábková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Helena Kolbábková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Upovídaná pastelka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Upovídaná pastelka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Kolbábková,. Číst Upovídaná pastelka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mluvím, mluvíš, mluvíme ... ale jak? Vyslovujeme správně, tak aby nám bylo dobře rozumět? Leckomu možná otázka správné výslovnosti připadá nedůležitá, zanedbatelná, směšná, vždyť přece mluvit umí každý. Učíme se to od nejútlejšího věku, z kojeneckého pláče a křiku se postupně stanou hlásky, z nich slabiky, pak slova, potom věty, nakonec řeč. Mluvíme doma, ve škole, v práci, zkrátka všude.Jenže ... vyslovujeme správně ř či l? Nešlapeme si na jazyk? Nekomolíme slova? K tomu, abychom se takových nedostatkůvyvarovali nebo je odstranili, slouží logopedie - odborná disciplína zabývající se nejen vadami řeči ale i nápravou výslovnosti - logopedickou intervencí. Ta se dnes neomezuje na pouhé tdnka tdnka, drbu vrbu, nebo třistatřiatřicet stříkaček atd. Logopedická intervence se dnes chápe mnohem komplexněji, kombinuje se s různými metodami, mimo jiné i s grafomotorikou. Upovídaná pastelka je kniha - cvičebnice na způsob pracovního sešitu věnovaná nácviku správné výslovnosti ve spojení s grafomotorickou dovedností. Je určena pro děti ve věku od 3 do 7 let. V této době se u nich vytvářejí komunikační schopnosti a dovednosti, které si děti nesou s sebou do školy a do života. Pracovní sešit poslouží jak rodičům, kterým záleží na zdárném vývoji jejich dítěte, tak učitelkám v mateřských školách. Autorky jsou zkušené odbornice v oboru speciální pedagogiky -obě se věnují výchově a vzdělávání dětí s vadami řeči. Pracují spolu ve Speciálně pedagogickém centru ve Vyškově, jež je pobočkou centra při ZŠ a MŠ logopedické v Brně. Věnují se ambulantní péči, poradenským a konzultačním službám a speciálně pedagogické diagnostice pro děti a žáky všech typů škol.


...aná pastelka Autor: Kolbábková, Helena a Ondáková, Lenka Nakladatel: TeMi CZ EAN: 9788087156704 ISBN: 978-80-87156-70-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 232 stran, česky Rozměry: 29,7 × 21 cm Rok vydání: 2012 (1 ... Upovídaná Terezka - YouTube ... . vydání) Upovídaná pastelka je kniha - cvičebnice na způsob pracovního sešitu věnovaná nácviku správné výslovnosti ve spojení s grafomotorickou dovedností. Je určena pro děti ve věku od 3 do 7 let. V této době se u nich vytvářejí komunikační schopnosti a dovednosti, které si děti nesou s sebou do školy a do života. ... Upovídaná pastelka je kniha - cvičebnice na způsob pracovního sešitu věnovan ... Upovídaná pastelka ... . V této době se u nich vytvářejí komunikační schopnosti a dovednosti, které si děti nesou s sebou do školy a do života. ... Upovídaná pastelka je kniha - cvičebnice na způsob pracovního sešitu věnovaná nácviku správné výslovnosti ve spojení s grafomotorickou dovedností. Je...SOUVISEJÍCÍ KNIHY