Velká čtyřka

Velká čtyřka - Agatha Christie | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká čtyřka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká čtyřka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Velká čtyřka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velká čtyřka, to je to nejmocnější zlo pod sluncem, říká Hercule Poirot a má samozřejmě pravdu. Členové tohoto uskupení se neštítí ničeho – vraždy, podvodu, únosu, záměny osob či krádeže... Nečekaně akční Hercule Poirot musí v souboji s mezinárodní zločineckou organizací dokonce několikrát prohrát, než odhalí pravidla podivného boje. Samozřejmě používá své malé šedé buňky, ale kromě toho se skrývá, připravuje past a cestuje – tentokrát i do záhrobí. Nebýt statečného mužíčka s podivným knírem, celý svět by se dočkal svého konce. Poirot má pro přítele Hastingse, pro všechny své nepřátele, ale rovněž pro čtenáře nejedno drsné překvapení. Představí nám svého bratra – a snad se i ožení!


...tyřka je označení, které se po celém světě používá pro čtyři největší poradenské firmy - PricewaterhouseCoopers, KPMG, Deloitte a Ernst & Young ... Jak velmoci zradily Kurdy a Asyřany: Velká čtyřka, 1923 ... ... .Tyto firmy mají dominantní postavení na světovém trhu auditorských a poradenských služeb a působí ve většině zemí světa. Pojem Velká čtyřka (anglicky Big Four) se užívá ve více významech: . Velká čtyřka - kniha Agathy Christie,; Velká čtyřka (lodě) - parníky společnosti White Star line z počátku 20. století s tonáží nad 20 000 BRT, Velká čtyřka (auditorské firmy) - čtveřice firem KPMG, PricewaterhouseCoopers, Deloitte a Ernst & Young, Velká čt ... Hercule Poirot: Velká čtyřka - Agatha Christie | Databáze knih ... . století s tonáží nad 20 000 BRT, Velká čtyřka (auditorské firmy) - čtveřice firem KPMG, PricewaterhouseCoopers, Deloitte a Ernst & Young, Velká čtyřka (motocyklové značky ... Pařížská mírová konference byla mírová konference pořádaná vítězi první světové války roku 1919, během které byly sjednány mírové smlouvy mezi ví...SOUVISEJÍCÍ KNIHY