Past na duši

Past na duši - Jitka Prokšová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Prokšová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Past na duši.pdf


Chcete si knihu přečíst?Past na duši ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Prokšová. Číst Past na duši Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvě novely talentované plzeňské autorky. Past na duši nabízí dvojí pohled a rozdílný způsob vnímání ženy a muže. V první části se čtyřicetiletá Pavla pracovně setkává s mladším Simonem. Následující měsíce hledá odpověď na očekávání i naději, že by dokázala znovu prožít lásku. Podivnou náhodou se však její představy hroutí a ona - rozčarovaná, ale vyrovnanější - nachází sama sebe. V druhé části je stejné časové období vnímáno mužským pohledem. Odhaluje se, že původní Pavliny pocity nebyly falešné. Simon však z nedostatku sebedůvěry vymyslel zbytečnou lež, která mezi ně postavila zeď... Gravity je příběhem Báry a Leona. Přátelství se přerodí v lásku, která smí trvat necelý rok. Náznaky imaginárního, jimi stvořeného světa se prolínají s Bářiným komentářem - se zjitřenou a hluboce niternou výpovědí zralé ženy.


...a duši nabízí dvojí pohled a rozdílný způsob vnímání ženy a muže ... Fotogalerie - Křest knihy Past na duši - jitkaproksova.cz ... . V první části se čtyřicetiletá Pavla pracovně setkává s mladším Simonem. Následující měsíce hledá odpověď na očekávání i naději, že by dokázala znovu prožít lásku. Dvě novely talentované plzeňské autorky. Past na duši nabízí dvojí pohled a rozdílný způsob vnímání ženy a muže. V první části se čtyřicetiletá Pavla pracovně setkává s mladším Simonem. Následující měsíce hledá odpověď na očekávání i naději, že b ... Past na duši - hodnocení | Databáze knih ... . Následující měsíce hledá odpověď na očekávání i naději, že by dokázala znovu prožít lásku. Podivnou náhodou se však její představy hroutí a ona - rozčarovaná ... Past na duši nabízí dvojí pohled a rozdílný způsob vnímání ženy a muže. V první části se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY