Aloha Molokai

Aloha Molokai - Petr Nazarov | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Nazarov
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aloha Molokai.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aloha Molokai ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Nazarov. Číst Aloha Molokai Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete vědět, kde jsou nejlépe slyšet plesknutí velrybích ploutví o hladinu oceánu? Chcete poznat duchovní význam havajského pozdravu ALOHA, pocítit vůni gardénií při tanci hula hula anebo stát bosí pod palmami ve vyhřátém písku a pozorovat západ slunce? Pak si nenechte ujít knihu cestovatele Petra Nazarova "Aloha Molokai", která je v pořadí jeho již druhou cestopisnou knihou. Tentokrát autor zachycuje několik měsíců toulek po šesti havajských ostrovech se zvláštním zaměřením na ostrov opředený mystickými pověstmi a magickou atmosférou a často nazývaný jako "Přátelský ostrov" nebo "Ostrov kouzelníků" - ostrov Molokai. Petr Nazarov dokázal nevšedním způsobem přiblížit čtenářům neopakovatelnou atmosféru Havajských ostrovů, život místních obyvatel a jejich tradice. Vysvětlí vám, jak se nejlépe vyhnout dvaceticentimetrovým stonožkám, jejichž toxické bodnutí je velmi bolestivé, a co se stane, když se vyhnutí nepodaří… Zjistíte také, že kokosový ořech je možné docenit nejen za účelem kulinářským, ale má i své praktické využití. Jste milovníky fotbalu? Skvěle! Pak se dozvíte, s jakým nadšením hrají na ostrově Molokai fotbal nejen muži a co vše zahrnuje místní fotbalový trénink. A je toho mnohem víc. Autor vám ve svém poutavém vyprávění prozradí, co si na ostrově Maui zaslouží název jako Nebeský opar, Květinová modlitba nebo Znovuprobuzení. Naučíte se, jak najít ten správně omletý černý kámen, který domorodci používají pro bezpečný a příjemný spánek a který dle místní víry umí zastavit putování lidské duše po astrálním světě během spánku. Kniha vás doslova pohltí svým bezprostředním vypravěčským stylem, který vám pomůže zapomenout na to, že jste pouhý čtenář, a učiní z vás objevovatele všech popisovaných krás. Téma, které si Petr Nazarov vybral, a způsob, kterým svůj cestopis čtenáři nabízí, zaplňuje mezeru na českém knižním trhu a jako pomyslná třešinka na dortu je pro čtenáře připraveno velké množství nádherných barevných fotografií, z nichž mnohé autor také prezentuje na svých přednáškách a výstavách nejen u nás, ale i v zahraničí.


...i Land Trust - The Molokai Land Trust is a local organization caring for Molokai's precious land resources ... Kaunakakai - ALOHA HAWAII ... . For a brief tour of their work and some spectacular photos of our island, take a peek. Hui Ho'olana - A non-profit organization dedicated to creativity, healing and education through workshops, residencies and educational programs. ... Molokai is one of those rare destinations where time has stood still. This does not mean that the island is lacking for things to see and do. Far from it. Although 260 square ... Molokai Events Calendar | Go Hawaii ... . This does not mean that the island is lacking for things to see and do. Far from it. Although 260 square miles in size, Molokai is rich in history and sheer natural beauty. Head North for the world-famous mule ride. Underdeveloped, with a delightfully-sleepy vibe, Moloka'i is the 5th-largest in the Hawaiian island chain. While travelers flock to lively Honolulu and Maui, Moloka'i offers a different pace of li...SOUVISEJÍCÍ KNIHY