Zlatý sarkofág

Zlatý sarkofág - Will Adams | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Will Adams
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý sarkofág.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatý sarkofág ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Will Adams. Číst Zlatý sarkofág Online je nyní tak snadné!

POPIS


Will Adams ve svém prvním románu čtenáři předkládá strhující dobrodružství. V roce 323 před Kristem zemřel v Babylonu legendární vojevůdce Alexandr Veliký a jeho ostatky byly poté přeneseny do egyptské Alexandrie, kde byl ve zlatém sarkofágu pohřben v okázalém mauzoleu, jednom z divů světa. Tak to mělo zůstat navěky, ale po řadě zemětřesení, válek a požárů se Alexandrův hrob ztratil. V roce 2007 se setkáváme s potápěčem a archeologem Danielem Knoxem, který pátrá po místě Alexandrova posledního odpočinku. Během stavby nového hotelu dojde k nálezu hrobky a Daniel je přesvědčený, že je v ní uložen právě tento slavný vojevůdce, ovšem vidina zlata a drahých kamenů, jimiž byl hrob vybaven, láká i jiné lovce pokladů, a z Daniela a jeho pomocnice Gaille se stává lovná zvěř, protože chamtivost hledačů dávno ztraceného bohatství nezná mezí.


...atý sarkofág Přidat komentář. ella0344 ... Newyorské muzeum do Egypta vrátilo ukradený starověký ... ... . 27.11.2019. Napínavá a moc dobře čtivá ... Zlatý sarkofág Autor: Adams, Will Nakladatel: BB art EAN: 9788074611650 ISBN: 978-80-7461-165- Originál: The Alexander Cipher Překlad: Poskočilová, Eva Popis: 1× kniha, brožovaná, 344 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2012 Zlatý sarkofág je klasický dobrodružný román ve stylu Indiana Jonese, v němž neohrožený hrdina pátrá po ztraceném pokladu a snaží se rozluštit dávná tajemství. Akční scény (automobilové honičky, p ... Zlatý sarkofág - napínavé pátrání po hrobce Alexandra Velikého ... . Akční scény (automobilové honičky, přestřelky, boj muže proti muži) střídají pasáže, v nichž ožívají výjevy ze života Alexandra Makedonského a ... Egypt začal v stredu reštaurovať zlatom zdobený drevený sarkofág starovekého faraóna Tutanchamón...SOUVISEJÍCÍ KNIHY