Okno do nebe

Okno do nebe - Nora Robertsová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Nora Robertsová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Okno do nebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Okno do nebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nora Robertsová. Číst Okno do nebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Architekt Cody si budoucí spolupráci se stavební inženýrkou Abrou maluje v zářivých barvách. Abra má vkus a odvahu – a je až nebezpečně přitažlivá. Sice jeho projekt pouštního rekreačního resortu hodnotí jako nepraktický výplod architektovy fantazie, ale Cody měl vždy raději ženy upřímné než podbízivé. Zdá se, že tahle žena má talent přivádět ho k šílenství. Abra muže, jako je Cody, dobře zná – jsou totiž přesvědčeni, že postačí jejich neodolatelný úsměv a všechny problémy se rázem vyřeší samy. Tenhle sebestředný architekt není výjimkou! Její snaha usměrnit ho však zatím vychází naprázdno… Jiskření pracovních konfliktů mezi nimi zažehne jiné jiskry – možná mnohem nebezpečnějšího druhu. Bude jejich vzrůstající náklonnost stačit k tomu, aby odhalili člověka, který se jejich společné dílo snaží zničit? Podaří se jim to dřív, než se oba dva ocitnou v ohrožení života?


...i jsme do díry a přes nás padaly laviny, vzpomíná horolezec Zdeněk Hák na Gašerbrum - Duration: 31:01 ... Kniha: Okno do nebe (Nora Roberts) | Martinus ... . Český rozhlas Radiožurnál 27,098 views 31:01 Okno do nebe - Nora Robertsová. Architekt Cody si budoucí spolupráci se stavební inženýrkou Abrou maluje v zářivých barvách. Abra má vkus a odvahu - a... Nadějná lyžařka a vášnivá sportovkyně zůstává po těžkém úrazu páteře na vozíčku a nikdy už nebude chodit. Přesto chce všem dokázat, že navzdory nepřízni osudu umí být užitečná... Jill Kinmontová je kr ... Okno do nebe | Psychologie.cz ... . Přesto chce všem dokázat, že navzdory nepřízni osudu umí být užitečná... Jill Kinmontová je krásná mladá dívka, která žije s rodinou v Bishopu.… Okno do nebe Setkání s IKONAMI a ikonopiscem Martinem Damianem. Přijměte pozvání a nahlédněme oknem, kterým ik...SOUVISEJÍCÍ KNIHY