Taktické myšlení: 50 cvičení, které změní způsob vašeho myšlení

Taktické myšlení: 50 cvičení, které změní způsob vašeho myšlení - Charles Phillips | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Charles Phillips
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Taktické myšlení: 50 cvičení, které změní způsob vašeho myšlení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Taktické myšlení: 50 cvičení, které změní způsob vašeho myšlení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charles Phillips. Číst Taktické myšlení: 50 cvičení, které změní způsob vašeho myšlení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha pro bystré čtenáře přináší 50 cvičení, rébusů a hlavolamů, kterými si procvičíte své taktické myšlení - budete myslet o jeden krok dopředu,nejdříve se zamyslíte a poté teprve budeme mluvit a naučíte se dívat na věci z nečekaných úhlů. Každý hlavolam má čas určený ke svému vyřešení, správné odpovědi jsou na konci knihy. Podívejte se i na další tituly z této edice, abyste mysleli jasněji, ostřeji a produktivněji.


...é myšlení: 50 cvičení, které změní způsob vašeho myšlení Charles Phillips Nakladatel: Grada 2012 Hledáte Logické myšlení - 50 cvičení, která změní způsob vašeho myšlení od Charles Phillips? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... E-knihy | Martinus.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha pro bystré čtenáře přináší 50 cvičení, rébusů a hlavolamů, kterými si procvičíte své taktické myšlení - budete myslet o jeden krok dopředu, nejdříve se zamyslíte a poté teprve budeme mluvit a naučíte se dívat na věci z nečekaných úhlů. 50 cvičení, které změní způsob vašeho myšlení . Charles Phillips; Charles Phillips ... Kniha pro bystré čtenáře přináší 50 cvičení, rébusů a hlavolamů, kterými si procvičíte své taktické myšlení - budete mysle ... Taktické myšlení -- 50 cvičení, která změní způsob vašeho ... ... . 50 cvičení, které změní způsob vašeho myšlení . Charles Phillips; Charles Phillips ... Kniha pro bystré čtenáře přináší 50 cvičení, rébusů a hlavolamů, kterými si procvičíte své taktické myšlení - budete mysle...SOUVISEJÍCÍ KNIHY