Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví /3.vyd./

Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví /3.vyd./ - Tomáš Fait, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Fait,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví /3.vyd./.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví /3.vyd./ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Fait,. Číst Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví /3.vyd./ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již třetí, opět aktualizované, vydání úspěšné publikace, která v roce 2015 získala nejprestižnější ocenění udělované v ČR knihám pro lékaře – Cenu České lékařské společnosti JEP. Kniha je praktickým farmakoterapeutickým průvodcem, u každé nemoci je čtenář zasvěcenými radami veden od volby prvního léku až po léčbu komplikovaných klinických stavů. Kniha je určena především gynekologům, užitečná bude také pro internisty či praktické lékaře. Tato kniha zásadně ovlivňuje farmakoterapeutické zvyklosti v širokém spektru oboru GYN-POR. Hlavní autor, doc. MUDr. Tomáš Fait, Ph.D., k spolupráci opět přizval špičkové odborníky v jednotlivých disciplínách a subspecializacích gynekologie a porodnictví.


... farmakoterapie v gynekologii a porodnictví ... Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví ... ... . 3. aktualizované a přepracované vydání. Tomáš Fait, Michal Zikán, Jaromír Mašata a kol. Formát: 160×225 mm Vazba: brožovaná, barevné ilustrace, 620 stran Rok vydání: 2019 Naše cena dnes: 761,- Kč (MC 895,- Kč) Sleva: 134,- Kč (= 15 %) Nakladatel: Maxdorf ISBN: Kniha: Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví Autor: Tomáš Fait ; Michal Zikán ; Jaromír Mašata - Již třetí, opět aktualizované, vydání úspěšné publikace, která v roce 2015 získala nejprestižnější ocenění udělované v ČR knihám pro lékaře - Cenu České lékařské ... MODERNÍ FARMAKOTERAPIE V GYNEKOLOGII A P ... moderni gynekologie a porodnictvi | Srovnanicen.cz ... ... MODERNÍ FARMAKOTERAPIE V GYNEKOLOGII A PORODNICTVÍ, 3. aktualizované a přepracované vydání DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Autoři...SOUVISEJÍCÍ KNIHY