Dědictví minulosti

Dědictví minulosti - Barbara Erskinová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Erskinová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dědictví minulosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dědictví minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Erskinová. Číst Dědictví minulosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý děj svého nového, v pořadí jedenáctého románu postavila autorka opět na prolínání dvou velmi vzdálených časových rovin - v historické se vrací o dvě tisíciletí zpět, do Británie osídlované Římany v dobách počátku křesťanství a jeho prvních kontaktů s vírou keltských druidů. Současná hrdinka Abi Ruthefordová, vikářka anglikánské církve, musí hned ve svém prvním působišti na farnosti v Cambridgi čelit předsudkům nejen pro své mládí a vzhled, ale hlavně pro své neobvyklé léčitelské a vizionářské schopnosti. Její útěk do Glastonbury, posvátného kraje plného tajemství, kde podle legend měl pobývat i Ježíš, oživí dávný příběh lásky, zrady a pomsty, a zároveň pomůže pronásledované hrdince překonat složité životní nástrahy.


...ědictví minulosti Přidat komentář. intelektuálka ... Dědictví minulosti - Barbara Erskinová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 23 ... Střídání přítomnosti a minulosti oceňuji, autorka umí vtáhnout do děje, bylo to napínavé, zajímavý námět, co ale jsem nemohla zkousnout byl překlad, kolikrát v životě řeknete "ó, ano"?!!! DĚDICTVÍ MINULOSTI Životní zkušenosti a systémy přesvědčení našich předků ovlivňují životy budoucích generací. Dědictví minulosti může přinášet zdravotní p ... Dědictví minulosti - Barbara Erskine | Databáze knih ... . Dědictví minulosti může přinášet zdravotní problémy, pro které není logické vysvětlení. Klientce vrtalo hlavou, jaké životní postoje jejich předků souvisely s její bolestivou menstruací. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Dědictví minulosti. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Dědictví minulosti. ERSKINOVÁ Barbara. Info: Euromedia Group - Brána, 20...SOUVISEJÍCÍ KNIHY