Prima táta, prima syn – užijem si klukovin: Pojď si se mnou hrát, tati

Prima táta, prima syn – užijem si klukovin: Pojď si se mnou hrát, tati - Uschi Dyballová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Uschi Dyballová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prima táta, prima syn – užijem si klukovin: Pojď si se mnou hrát, tati.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prima táta, prima syn – užijem si klukovin: Pojď si se mnou hrát, tati ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Uschi Dyballová. Číst Prima táta, prima syn – užijem si klukovin: Pojď si se mnou hrát, tati Online je nyní tak snadné!

POPIS


Být skutečnou supermámou a supertátou není vůbec těžké! Stačí jen pár nápadů a rodič se promění v kreativního umělce, tvůrčího kutila, zahradníka, šéfkuchaře či sportovce! Mámy, tátové, synové i dcery se můžou těšit na spoustu zábavy pomocí knížek, jimž je nuda cizí! Objevte zajímavý a netradiční způsob, jak trávit se svými potomky volný čas. Ať už je to výroba slunečních hodin, indiánského týpí, nebo honba za pokladem a výroba dortu ve tvaru fotbalového míče.


... Prima táta, prima syn - užijem si klukovin -- Pojď si se mnou hrát, tati - Uschi Dyballová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Goofyho tlupa: Pistole v manéži — Česká televize ... . Prima táta, prima syn - užijem si klukovin - Pojď si se mnou hrát, tati - Uschi Dyballová . Perfektní táta není jen tak obyčejný táta. Je tvůrčí umělec, vyzná se v řemeslech, umí vařit a zahradničit. Je nesmírně zábavný, stojí synovi po boku při každém dobrodružství a oslní ho i jako sportovec. Perfektní táta není jen tak obyčejný táta. Je tvůrčí umělec, vyzná se v řemeslech, umí vařit ... Prima táta, prima syn - užijem si klukovin -- Pojď si se ... ... . Je tvůrčí umělec, vyzná se v řemeslech, umí vařit a zahradničit. Je nesmírně zábavný, stojí synovi po boku při každém dobrodružství a oslní ho i jako sportovec. Perfektní táta není jen tak obyčejný táta. Je tvůrčí umělec, vyzná se v řemeslech, umí vařit a zahradničit. Je nesmírně zábavný, stojí syn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY