Přemyslovci 4 - Kdo zvedne můj štít

Přemyslovci 4 - Kdo zvedne můj štít - Ludmila Vaňková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Vaňková
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přemyslovci 4 - Kdo zvedne můj štít.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přemyslovci 4 - Kdo zvedne můj štít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Vaňková. Číst Přemyslovci 4 - Kdo zvedne můj štít Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtvrtý díl historické ságy PŘEMYSLOVCI spojuje romány Zlá léta a Dědici zlatého krále. Na začátek svazku autorka připsala několik obsáhlých kapitol o tom, co se dělo od narození Václava II. 1271 do nešťastné bitvy na Moravském poli 1278. Tento úsek jí v ságách českých králů jako jediný chyběl a ke čtenářům se nyní dostává poprvé. V celém čtvrtém dílu silné osobní vášně dokreslují obraz urputného boje o moc, z něhož vychází královský lev navzdory smrti Přemysla II. na bitevním poli jako konečný vítěz nad pětilistou růží.


...řemyslovci 4 - Kdo zvedne můj štít Autor: Vaňková, Ludmila Nakladatel: Šulc a Švarc EAN: 9788072444328 ISBN: 978-80-7244-432-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 480 stran, česky Rozměry: 17,2 × 24,7 cm Rok vydání: 2019 (1 ... štítit se - ABZ slovník českých synonym ... . vydání) Hledáte Přemyslovci 4 - Kdo zvedne můj štít od Ludmila Vaňková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Přemyslovci 4 - Kdo zvedne můj štít. ... Anotace. Čtvrtý díl historické ságy PŘEMYSLOVCI spojuje romány Zlá léta a Dědici zlatého krále. Na začátek svazku autorka připsala několik obsáhlých kapitol o tom, co se dělo od narození Václava II. 12 ... Kniha Přemyslovci 4 - Kdo zvedne můj štít - Ludmila ... ... . ... Anotace. Čtvrtý díl historické ságy PŘEMYSLOVCI spojuje romány Zlá léta a Dědici zlatého krále. Na začátek svazku autorka připsala několik obsáhlých kapitol o tom, co se dělo od narození Václava II. 1271 do nešťastné bitvy na Moravském poli 1278. Tento úsek jí v ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY