Milostné trapasy

Milostné trapasy - Antonín Charouzek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Antonín Charouzek
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Milostné trapasy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Milostné trapasy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Charouzek. Číst Milostné trapasy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na počátku tohoto příběhu dvojice starších přátel je erotický experiment - domluví se, že si na jednu noc prohodí své manželky a vyzkoušejí, zda to ony poznají. Pečlivě se na výměnnou akci připraví a provedou vše, jak bylo dohodnuto, jenže co čert nechtěl - provalí se to. A následuje trest - dostanou od svých žen kopačky. A to se vším všudy. Odstěhují se od nich do malebné vísky na severu Čech a do života tamních starousedlíků vnesou svou přítomností značný rozruch. Zejména ženy o ně mají zájem a dvojice přátel nezůstane netečná a rozšiřuje duševní obzor svých spoluobčanů o dějiny erotiky. Leč smůla jim jde v patách a jeden trapas stíhá druhý. Dvojice "smolařů" před nimi unikne do domova důchodců. I když ani tam není nouze o pokušení ... Humoristický román z pera zkušeného autora čerpá ze života. Jeho situace a zápletky jsou nám důvěrně známé, postavy jako by vystoupily ze slunce-sena-jahod a jejich šťavnaté dialogy jsme už slyšeli anebo můžeme zaslechnout kdekoliv ve svém okolí.


...ilostné trapasy je humoristický román ze života, jehož autorem je Antonín Charouzek ... Milostné trapasy - Antonín Charouzek | Databáze knih ... . Na počátku tohoto příběhu dvojice starších přátel je erotický experiment - domluví se, že si na jednu noc prohodí své manželky a vyzkoušejí, zda to ony poznají. Pečlivě se na výměnnou akci připraví a pro Milostné trapasy - Antonín Charouzek. Na počátku tohoto příběhu dvojice starších přátel je erotický experiment - domluví se, že si na jednu noc... ODBĚR LIKE SDÍLET ČAUKY! Dneska vám řeknu pár svých zážitků, které se týk ... Trapas - Dáma.cz ... ... ODBĚR LIKE SDÍLET ČAUKY! Dneska vám řeknu pár svých zážitků, které se týkají randění, a také nějakého toho delšího nepovedéného vztahu. Doufám, že se místy pobavíte ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky...SOUVISEJÍCÍ KNIHY