Nauč se kreslit: Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem sebe

Nauč se kreslit: Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem sebe - Rosa M. Curto | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rosa M. Curto
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nauč se kreslit: Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem sebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nauč se kreslit: Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosa M. Curto. Číst Nauč se kreslit: Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem sebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Naučit se kreslit může být jednodušší a zábavnější, než si myslíme – zvlášť pokud děti postupují podle jednoduchých návodů, které nabízí tato knížka. Kluci a holky všech věkových kategorií objeví, že vše kolem nás lze nakreslit pomocí základních geometrických tvarů. Vzory jsou různě složité, takže vyhoví zručnosti každého dítěte. Knížka navíc obsahuje vysvětlení základních pojmů, například barevného spektra. Dobrou pomůckou může být i rodičům a učitelům. Kniha je vhodná pro děti od 4 let.


...y informace o produktu Kniha Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem sebe - Rosa María Curto, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem sebe - Rosa María Curto ... Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za krokem ... ... . Kniha: Nauč se kreslit 1 Příručka, která tě krok za krokem naučí kreslit vše, co vidíš kolem sebe Autor: Rosa M. Curto Rosa Maria Curto Mila tuto knížku navrhla současně hravou i didaktickou formou, protože díky svým zkušenostem s vyučováním zná dobře svět dětí. Objednávejte knihu Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za ... Nauč se kreslit - Příručka, která tě krok za krokem naučí ... ... . Curto Rosa Maria Curto Mila tuto knížku navrhla současně hravou i didaktickou formou, protože díky svým zkušenostem s vyučováním zná dobře svět dětí. Objednávejte knihu Nauč se kreslit 1 - Příručka, která tě krok za...SOUVISEJÍCÍ KNIHY