Co jsou to sepulky?: Všechno o Lemovi

Co jsou to sepulky?: Všechno o Lemovi - Wojciech Orlinski | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Wojciech Orlinski
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co jsou to sepulky?: Všechno o Lemovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co jsou to sepulky?: Všechno o Lemovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wojciech Orlinski. Číst Co jsou to sepulky?: Všechno o Lemovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Polský spisovatel Stanisław Lem se těší oblibě u našich čtenářů již půl století. Do češtiny byla přeložena značná část jeho knih s tematikou z oblasti sci-fi. Nová polská studie o Lemovi, jejímž autorem je Wojciech Orliński přichází s neotřelou myšlenkou jak uspořádat knihu o spisovateli, aby zachytila přehled jeho tvorby i autobiografické údaje a byla zajímavá a nekonvenční. Jednotlivé kapitoly rozvádějí vždy heslo obsažené v nadpise a jsou uspořádány abecedně. Jsou doplněny odkazy k dalším kapitolám, které daný námět rozšiřují a tematicky spojují v celek. Tak postupně získá čtenář souhrnný přehled celého Lemova díla i údaje o jeho životě. Nechybějí ani ohlasy domácích i zahraničních kritiků, pojednání o filmových zpracováních Lemových děl, chronologický přehled jeho spisů a přehled přeložených knih do češtiny. Spolu s doplňujícím ilustračním materiálem tvoří Orlińského kniha celek, který bude zajímavou četbou nejen pro čtenáře, kteří Lemovo dílo znají, ale i pro ty, kteří zatouží jeho povídky a romány poznat. " Pokud tato kniha někoho nakazí bacilem fascinace Lemem, bude to pro mě důkazem toho, že mělo smysl ji napsat," říká Orliński ve své předmluvě ke knize.


...to sepulky? Všechno o Lemovi. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Co jsou varhany levně | Mobilmania zboží ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Co jsou to sepulky. ... Nová polská studie o Lemovi, jejímž autorem je Wojciech Orliński přichází s neotřelou myšlenkou jak uspořádat knihu o spisovateli, aby zachytila přehled jeho tvorby i autobiografické údaje a byla zajímavá a nekonvenční. Co jsou to sepulky? - Všechno o Lemovi - Wojciech Orlinski . Polský spisovatel Stanisław Lem se těší oblibě u na ... Co to jsou bajky | Sleviste.cz ... . Co jsou to sepulky? - Všechno o Lemovi - Wojciech Orlinski . Polský spisovatel Stanisław Lem se těší oblibě u našich čtenářů již půl století. Do češtiny byla přeložena značná část jeho knih s temati...SOUVISEJÍCÍ KNIHY